просто хто винен

Іноді, страхування дійсно просто. Ваш будинок стоїть в ряду властивостей постраждали від торнадо. Свідоцтва того, як ваш будинок прийшла до пошкодження абсолютно ясно. Вартість відновлення становить до сучасних. Ви робите претензії. Страховик виплачує. Ваш будинок буде перебудований. Отже, давайте підводити підсумки. Якщо умови політики ясні і збиток, який ви постраждали потрапляє в це формулювання, процес претензій проста. Але припустимо, що все не так ясно. Припустимо, ви виїхати на вихідні, і, коли ви повернетеся, ви виявите пошкодження структури вашого будинку. Як це сталося? Пам’ятайте, ви можете претендувати тільки якщо формулювання політики включає в себе збитки, завдані в перерахованих способів. Так було це пошкодження шторму або осідання або був там структурний дефект або були терміти були роз’їдає і своє майно тільки частково впав? Ну, а тепер ви збираєтеся для задоволення вимог вашої страхової компанії регулятори. Ці круглі люди подорожують і обговорення з вами, як ваш будинок прибув, щоб бути пошкоджені. Очевидно, що страховик вважає за краще не платити, якщо він абсолютно не винен. Тому, перш ніж регулятор приходить, ознайомитися з політикою, щоб побачити те, що ризики покриваються, а потім збирати докази, щоб показати вашу збиток був заподіяний ризику включені в політику. Ви можете почати з дружню бесіду, але багато домовласників виявив, що це іноді необхідно перейти від поштовх до олл-ін. Адвокати може бути вашим кращим надію на отримання спірного претензії врегульовані.

Тепер давайте перейдемо до ще однією можливою проблемою. Припустимо, що ви запросите місцевого підрядника у ваш будинок, щоб відновити деякі пошкоджену проводку. Робота, здається, бути зроблено добре, але, в одночас, є вогонь, і місцевий слідчий пропонує перемонтажа робота була джерелом вогню. Ну, ваш підрядник повинні бути застраховані. Хм. Таким чином, може бути два страховики стикаються претензії за той самий збиток. У теорії, власний страховик повинен виплатити швидко, а потім відновити деякі або всі гроші від страховика підрядника. Але, як ми всі знаємо, теорія і практика це дві різні тварини. Таким чином, ви повинні бути готові до затримок. Насправді, затримка підходить як для страховиків. Чим довше вони будуть тримати все, що премія дохід у їх інвестиційних рахунків, тим більше прибутку вони роблять. Так що, знову ж таки, ви, можливо, доведеться бути готовим розширили свої страховика виплатити. У цьому, стежити за скільки ваш власний страховик виплачує. Якщо є розрив між сплаченою сумою і суму, яку ви втратили, ви можете відновити відміну від підрядника. Так, це в два рази більше проблем, але от як працює система.

Так що, коли ви дивитеся через існуючий страховий поліс будинку, ви завжди повинні дивитися на те, як різні ризики визначаються. Більшість політики, навіть дешеві страхування будинку, дає захист від ризиків третьої сторони. Але ви завжди повинні мати певне уявлення про те хто вимагати від і чи є це зміни, якщо є хтось ще винен. Щоб захистити себе, якщо претензія йде занадто повільно, ви завжди повинні бути готові звернутися за юридичною консультацією. Завжди захистити себе.