просто маленька брехня

Люди, які застосовуються для життя або страхування критичних захворювань часто роблять світла будь здоров’я або способу життя проблеми тримати премій вниз. Одна з найбільших компаній Великобританії страхування життя говорить нам, що не завжди може повірити, що вони читають на деяких з політики додатків, які вони отримують. Це до такої міри, що вони запрошують своїх клієнтів, щоб “говорити правду і засоромити диявола”, що стосуються їх здоров’я і способу життя, напередодні будь-яких претензій, які, можливо, буде відмовлено, коли правда вилізла назовні.

Страховик запрошує страхувальників переосмислити відповідні деталі на анкети, які вони заповнили щодо страхування життя, у тому числі критичних охоплює хвороба. Це буде шанс виправити всі деякі розбіжності і переконатися, що страховики не ввели в оману. Не всі клієнти буде зв’язатися, всього в 5000 взятих навмання, але очікується, що пропозиція буде поширено на багатьох інших людей.

Загальні твердження, що клієнти є некурящими. Анітрохи не те, що страховики маю на увазі, чи не практично немає – або принаймні менше, ніж раніше, щоб пройти. Пиття інший. Ти не п’єш, чи не так? Просто дивний келих вина під час їжі – після аперитиву, може бути, або після нічний ковпак. Наскільки амнезія!

Ви, звичайно, займатися фізичними вправами. А хіба не кожен? Ходьби від будинку до машини – це всього лише прогулянка. Це ймовірність того, що, залежно від інформації дати, деякі люди можуть зіткнутися із зростанням їх премій, або навіть скасування їх політику.

Це досить дивно, як багато часу і грошей витрачається на перевірку претензій, у міру найму фахівців для дослідження заявників. Той, хто робить позов про крайній біді та інвалідності у зв’язку з травмою спини, наприклад, не може бути знятий грати у футбол. Чи все-таки може? Приблизно одна з п’яти претензій відхилена після розслідування.

Однією з проблем є те, що, зокрема, з критичними охоплює хвороба, форму заявки надзвичайно складний і багато питань відкритими кінцями. Це ускладнює для клієнтів, щоб бути впевненим, яка інформація необхідна і залишає місце для сумнівів. Це відноситься до групи споживачів “Which?” і вони побоюються, що несправедливо за позовами відмови відбуваються через непорозуміння. Прес-секретар сказав: “Це звучить високого, але абсолютно не в змозі розповісти вашому страховику про візит до лікаря на головний біль на кілька років раніше може призвести до анулювання претензії Якщо страховик вирішує це актуально”.

Як правило, близько 12 відсотків критичних претензій хвороби і 1 відсоток по страхуванню життя, відкидаються. Наслідки відмови по страхуванню життя можуть бути руйнівними для Вашої родини в той час, коли вони меншою мірою здатні впоратися емоційно, без додавання грошові турботи.

Страховик пропонує чітко радять клієнтам, які, можливо, пропустили щось від їх застосування формі того, що фактична інформація. Це може зробити багатьох людей, подумайте ще раз. Страхування повинно дати душевний спокій – це те, що вона є для. Отримати це право, і тоді ви можете бути впевнені, що все в порядку.