простих способів скоротити витрати страхування автомобіля

У більшості штатів, закон вимагає, щоб ви мали автострахування. Ось кілька порад, які можна використовувати, щоб скоротити витрати на необхідне страхування –

* Не забудьте порівняти ціни

Отримати різні цитати з різних страхових компаній. Ви можете легко знайти відмінності від 15 до 20% за той же обхват, так що варто ходити по магазинах навколо. Але майте на увазі, найнижча ціна не завжди означає кращу пропозицію, так що перевірити на репутації компанії для оплати претензій, перш ніж купити політики.

* Ціни варіюються залежно від типу автомобіля

Витрати на страхування змінюватись в залежності від типу автомобіля. Наприклад, $ 80000 високопродуктивний спортивний автомобіль буде коштувати більше, щоб застрахувати економіку, ніж седан.

* Вік і поточною вартістю автомобіля

Очевидно, що якщо ви тільки що купили новий автомобіль, ви, ймовірно, хочете мати повне страхове покриття, щоб захистити свої інвестиції. Проте, якщо ваш автомобіль багато років і не було великої частини грошової вартості, ви можете бути краще, знижуючи будь-який додатковий обсяг, зберігаючи при цьому тільки необхідне страхування цивільної відповідальності. У більшості випадків, ви можете обрізати сотні доларів від вашого річного страхові внески.

* Приймати більш високу франшизу

Більшість автомобільних компаній страхування використовувати франшиз тримати політику видатків. Франшиза суму ви платите в напрямку будь-якого пошкодження перед ваш автомобіль страхового поліса платить. Іншими словами, якщо ваша політика має $ 200 франшизи, і ви страждаєте збитку в розмірі $ 500, вам будуть платити перші $ 200, у той час як страхова компанія платитиме решту $ 300.

При покупці страхування автомобіля, обов’язково подивіться на високі ціни за охоплення різних франшизи кількостях. Ви можете виявити, що зміна вашої франшизи від $ 200 до $ 500 може обрізати премій на 20% і більше.

* Кілька знижки політики

Багато страхових компаній пропонують знижки, якщо ви купуєте більше одного політика. Наприклад, якщо у вас є політики на Ваш автомобіль, а також політику щодо автомобіля вашого чоловіка, ви можете претендувати на знижку. Не забудьте перевірити з вашої страхової агент – це допоможе Вам заощадити гроші!

* Низьке завантаження / пробіг знижки

У міру збільшення витрат на паливо, все більше і більше людей або працюють ближче до будинку або навіть працювати з дому. Збільшення витрат також мають тенденцію до скорочення непотрібних поїздок і заохочувати автомобільних пулів. Це може означати, що ви будете їздити значно менше миль кожен рік, так що ви, ймовірно, претендувати на низький рівень використання / пробіг знижки

* Хороша запис водіння

Хороший послужний водіння може скоротити витрати на страхування автомобіля. Залучаючи обережно, уникаючи аварій і правил дорожнього руху, ваша страхова компанія може запропонувати Вам ставку дисконтування ‘безпечний водій.

* Поїздка на політику своїх батьків

Якщо ви живете з батьками, або ви відбірковому студента, це може бути можливо, що ви можете придбати страхування автомобіля, будучи додані до політики ваших батьків. Вони, швидше за все, то претендувати на кілька знижки політику, і ви отримаєте меншу премію, ніж якщо б ви купили окрему політику на свій розсуд.