простих способів заощадити на ваше авто страхування

2009 залишиться в пам’яті всіх, тому що великих потрясінь у світовій економіці, вона дійсно стала однією з найважчих років з обома компаніями та споживачами страждає від важких втрат. Кожен хоче, щоб заощадити гроші і починає задаватися питанням, що він міг зробити, щоб врятувати. Деякі люди кинули курити, а інші більше не виходити на вулицю. Я хочу нагадати вам, що авто страхування є способом заощадити більше грошей за рахунок зниження ставок, те, що багато, ймовірно, навіть не думають про те, коли купувати автострахування.

Порівняння котирування є кращим способом, щоб заощадити гроші, і за різними оцінками вона може досягати від 10% до 40% від загальної вартості страхового поліса. Це не можна нехтувати, тому що у вас є право знати, що ви можете зберегти ваші гроші.

Одним зі способів є регулярно порівняти котирування, пропоновані різними страховиками. Страховики, у свою чергу, постійно вносити нові пропозиції та знижки. Створення порівняння в кожному випадку, ви можете знайти більш низьку ціну, яка, безсумнівно, допоможе вам заощадити гроші. Багато страхових компаній пропонують великі знижки, якщо ви є новим клієнтом для них. У середньому, це може варіюватися від $ 138 до $ 540 на рік. Будь ласка, зверніть увагу, що це дешевше купити авто страхування від однієї страхової компанії протягом року.

Споживачі всі страхові компанії мають можливість заощадити при покупці поліса страхування автомобіля – можна організувати страховку з високою франшизи. Це просто, що чим вище франшиза, тим нижче ваші премії. Це може призвести до значних втрат в результаті аварії, але якщо пошкодження незначно, то вам доведеться платити зі своєї кишені. Крім того, це буде штовхати вас акуратною їзді.

Багато Автострахування покупки і платити за їх внесок кожен місяць, не думаючи, що вони перевантажені, як і в загальному заряд більше, ніж страховик заявляє, бо додаткові адміністративні збори не приймаються до уваги. Сплати страхових раз на рік ви залишите вартість адміністративних зборів в кишені, але іноді це може зайняти до $ 125 на рік.

Один відомий спосіб заощадити, купуючи страхування авто і страхування житла від тієї ж страхової компанії. Тут, сума, яку ви можете зберегти, залежить від страхової компанії, як правило, від 10% до 30%.

Багато страхових компаній пропонують знижки, якщо існують різні характеристики, пов’язані з безпекою вашого автомобіля. Ці характеристики включають наявність і кількість подушками безпеки, ременями безпеки, сигналізації, механічні протиугінні системи, антиблокувальна гальмівна система. Не забудьте вказати характеристики вашого автомобіля, і ви, безсумнівно, будуть на шляху, щоб зберегти гроші.

Просто перед покупкою авто страховий поліс, зверніться до багатьох аспектів договору страхування. Дізнатися про послуги, включених в страховий поліс автоматично, і, якщо вам доведеться заплатити за це. Ви зможете відмовитися від них, а не переплачувати за охоплення, які вам не потрібні.

Всі страхові компанії оцінять досвідчені водії, і, якщо ви вже старше 50 років, це може бути ще один спосіб зберегти ваші гроші.

Ще один спосіб заощадити гроші слабкий річний пробіг автомобіля. Страхові компанії припускають, що менший пробіг транспортного засобу передбачає меншу ймовірність настання страхового випадку. Зверніться в страхову компанію, що вони вважають низький пробіг і якщо ви входите в нього, ви можете заощадити трохи грошей.