простих порад, щоб насолодитися дешевим медичних страхових премій

Ви можете заощадити багато, якщо ви знаєте, як отримати кращі котирування на освітлення за вашим вибором (Ця частина буде показати вам, як). Але хоча це дуже важливо, є багато інших факторів, які ви повинні взяти до уваги, якщо ви плануєте отримати найдешевший тариф. Ось кілька з них …

Перебуваючи на одній політикою, може зберегти вам багато разів ви одружені. Ви повинні перевірити ваші варіанти, хоча визначити, які дає вам більше заощаджень.

Це пов’язано з тим, що в ряді ситуацій він платить більше, щоб бути на окремих планів і в деяких випадках це більш вигідно бути за тим же планом.

Професії, які вважаються небезпечними дорожчати лапки. Ви залучите дешевше ціни якщо ви виходите небезпечними покликання безпечних один. Той, хто працює на атомній не можна очікувати такої ж швидкістю з продавцем в районі супермаркету.

Володіння буде визначати, що ви можете заощадити. Ті, хто мають право на інформацію медичне обслуговування та страхування у стані посадити більш вигідні пропозиції. Крім того, ви зможете знайти її простіше отримати кожне перевагу, що ви кваліфіковані для, якщо ви отримаєте потрібну інформацію.

Є безкоштовні номери для Вас, щоб зателефонувати і отримати допомогу з питань охорони здоров’я. Один з таких чисел, що Національний центр медичної інформації: 1-800-336-4797

Якщо ви користуєтеся послугами телефонного Med ви б зробили багато чого, щоб знизити ціни. Телефон служби Med працює 24 години на добу і дає безкоштовну медичну консультацію. Вони, як правило, укомплектовані не менше медсестра з не менш ніж десятирічний досвід роботи, щоб ви могли довіряти порадам ви отримуєте від них. Ви також отримати безкоштовну медичну допомогу за телефоном місцеві медичні клініки.

Це зменшує кількість відвідувань ви робите з вашим лікарем і в результаті ваша загальна ставка в цілому.

Своєчасної медичної допомоги може бути різниця між серйозними проблемами зі здоров’ям і м’яким один. Таким чином, вони стоять приділивши серйозну увагу.

Підтвердіть, якщо ваш кращий постачальник ставить необгрунтованих обмежень. Страхові компанії можуть розмістити ліміт на суму, яку вони заплатять, якщо страхувальник розвивається рак або інших катастрофічних захворювань. Почніть робити покупки для кращого постачальника медичного страхування, якщо ви вважаєте їх межі необгрунтованим.

Не варто також не в змозі перевірити, щоб забезпечити максимальну ви повинні будуть внести свій внесок у лікування щорічно достатньо хороший для вас. Як і в попередньому випадку, йти вперед і робити покупки для кращого носія медичного страхування, якщо це не досить добре.

Групового медичного страхування план є більш доступним, ніж індивідуальний план медичного страхування. Скористайтеся, якщо ви знаходитесь в установі, яка дає вам можливість використовувати групи плану, як це, природно, припускає, що ви будете платити нижчими ставками. Це твердження стає ще більш справедливо, якщо ви ожирінням, палите або літня людина.

Це також стосується тих, хто мають стану здоров’я, які залучають дуже високими темпами. Дайте групі планом серйозну увагу, якщо ви дійсно хочете дешевше премії.