простих кроків, щоб дешевше страхування автомобіля

Є ряд факторів, які впливають на страхової премії. Кожен з цих факторів є статистично обгрунтованим ризиком для конкретної групи населення. Чим вище ризик з людиною, тим більше вони, швидше за все, платити за страховку.

Нижче перераховуються основні критерії, які використовуються страховими компаніями для розрахунку премій, які включають Пол водія, пройдених миль на рік, мета використання транспортного засобу, наприклад, будь то для роботи або для задоволення.

Вік: За статистикою, водії у віці до 25 мають більш високий ризик того, що в аварії, ніж ті, кому за 25 років. Драйвера у віці від 50 до 65 років, як правило, найбезпечнішим запису, і в результаті платитимуть менше. (Звичайно літніх водіїв, в середньому, витрачають менше часу на дорогу, і в результаті платитимуть навіть менше за їх страхування.)

Стать: Жіноча статистично безпечні водії, але ця тенденція змінюється, оскільки більше жінок-водіїв на дорозі. В даний час існує безліч компаній, які надають страхові тільки жінкам, щоб ви могли отримати вигоду від зниження премій за допомогою цих спеціалізованих компаній.

Сімейний стан: одружений чоловік буде платити менше, ніж однієї людини з тією ж записи водіння. І ви також можете отримати вигоду від зниження премій, якщо ви і ваш партнер тієї ж страхової компанії.

Онлайн страхування: Для того, щоб тримати їх накладні витрати низькими багато компаній в даний час пропонують щедрі знижки, якщо ви подаєте заяву на страхування онлайн. Іноді це може означати, стільки ж, скільки 15% знижку на вашу премію так що це не повинно бути по-дивився.

Вище наведені 4 з основних факторів, але в умовах посилення конкуренції на страховому ринку численних компаній використовують ряд інших критеріїв для визначення точного премії. Нижче наведені деякі, але не обов’язково всі з цих критеріїв.

Звідки: де ви живете може мати велике значення. Люди, що живуть в районах, практично без руху, швидше за все, менше витрачати на страхування, ніж люди, що живуть в перенаселених містах або передмістях, тому що райони з великим рухом схильні бачити більше нещасних випадків. Деякі поштові індекси мають більш високий рівень крадіжок транспортних засобів, що може привести до більш високою премією.

Водіння правопорушення: дорожньо-транспортних пригод або точки на вашій ліцензії поставлять вас на більш високий ризик нещасних випадків і це призведе до більш високою премією. Деякі страхові компанії карати вас за ваші записи протягом цілих п’яти років з моменту, коли стався інцидент. Однак, майте на увазі, тому що поліпшує свій рекорд, ваші премії отримає поступово знижують.

Тип транспортного засобу: дешевий автомобіль буде коштувати менше, ніж, щоб забезпечити той, який є верхній частині діапазону з усіма “прибамбасами”. Крім того, деякі страхові компанії тепер дивляться на «зелених» автомобілів, щоб забезпечити ще більш низькі премії.

Аварія претензій: судимості водіння, вільний від нещасних випадків буде тримати набагато краще для вас, ніж багато дрібних правопорушень водіння.
Рід занять: Страховики виявили кореляцію між окупацією й сприймалася ризик. Наприклад торгових представників, хто перебуває на дорозі 1000-х роках миль кожен рік, швидше за все, потрапили в аварію, ніж тих, хто має роботу столу.

Водіння відстань до роботи: Ще раз це все про кількість часу, витраченого на дорогу, яка в свою чергу може означає підвищений ризик аварії. Тим більше, якщо ваше робоче місце знаходиться в забудованій площі.

Пройдених миль кожен рік: Безпосереднє відношення до вищесказаного. При подачі заяви на страхування і переконайтеся, що дати точну оцінку вашого пробігу, як це може значно вплинути на вашу премію.

Років водійського стажу: чим більше років ви довели без пред’явлення претензії буде також мати велике значення.
Бізнес використання автомобіля: Якщо ви використовуєте автомобіль для використання в бізнесі, то це буде мати тенденцію до збільшення премії.

Перший водій час: Ir-незалежно від віку, вам доведеться платити більш високі страхові внески, поки страхова компанія не може створити деяку історію.
Автомобіль сигналізації встановлені: Плюс тип сигналізації встановлені також мають відношення до вашої премії.

Кілька автомобілів: Наявність декількох автомобілів у родині і використання тієї ж страхової компанії, щоб застрахувати всі автомобілі допоможе знизити страхові внески.

Так як я можу гарантувати, що я отримати найнижчі премії?
Інтернет зробив це набагато легше отримати багато цитат з ряду страхових компаній. Є також багато компаній, які спеціалізуються на політику молоді, жінок і літніх водіїв. Тому біля магазину і витрачати час на порівняння цитати і ви будете приємно здивовані тим, скільки ви можете заощадити, роблять всього за 1 годину страхових премій домашні завдання.