простих кроків для освоєння PPI

Це легко виправити PPI. Ось як: почати з перевірки вашої політики, щоб побачити, якщо ви робите обгрунтовану претензію PPI. Це важливий крок, оскільки це може врятувати вам багато неприємностей надалі. Отримайте ваші документи в порядку, перш ніж перевірити вашу політику: зв’яжіться з вашим кредитором, якщо чогось бракує, або якщо ви не впевнені, чи дійсно ви чогось бракує. Отримати копії всіх відповідних документів повертатися, як далеко, як вам потрібно, а також.

знати історію вашого акаунта

Ви можете отримати повну розбивку всю історію рахунку просто щоб бути на безпечній стороні щодо того, що вам може знадобитися. Отримайте це повний крах від свого кредитора, і, зокрема згадати, що ви хочете знати про страхування аспект, бо це належить самим безпосереднім чином PPI. Якщо це займає більше, ніж на 40 днів, щоб отримати цю розбивку, прийшов час, щоб зв’язатися з Уповноваженого з питань інформації, оскільки це може означати, що ваш кредитор тягнучи ноги.

у вас є серйозні підстави для практичної PPI?

Наступне, що є ряд питань, ви повинні запитати себе, після прочитання відповідних документів: Вам говорили, під час кредитування, які PPI є обов’язковим? Це не так, так що якщо ви були, у вас є справи, щоб повернути ІЦВ. Якщо ви звернули на страхування, що ви не знали про, то у вас також є справи. Якщо ви були продані неправильний фінансовий продукт або дезінформували про те, що ви купували, у вас є справи від цього теж. Якщо у вас є справи, прийшов час записати на свій кредитора і попросити повернення PPI.

Наступні кроки

Коли ви пишете в ваш кредитор, включати відповідні документи і зберегти копію для себе у випадку, що ви посилаєте втрачається в пошті. Якщо ви напишіть ваш кредитор і кредитор відповідає тому, що ваш позов був відхилений – не впадайте у відчай – тепер прийшов час звернутися до омбудсмена. Якщо ви ніколи не чули від свого кредитора шляхом тієї чи іншої потім знову прийшов час звернутися до омбудсмена.

Перехід до омбудсмена

Омбудсмен є наступним місцем, щоб піти, щоб повернути ІЦВ. Омбудсман є вільно використовувати, офіційна незалежна служба, яка існує для врегулювання спорів між вами і вашим кредитором. Омбудсмен буде судити твердження, якщо кредитор відкидає його або відмовляється чути. Недоліком дістатися до цього етапу є те, що омбудсмен може зайняти до року, щоб вирішити ваш випадок, так що вам доведеться бути терплячим про це.

омбудсмена скаргу

У більшості випадків вирішуються на користь клієнтів більш кредиторів, так що не втрачайте надії, і крім того, якщо ви не виграєте вашому випадку ви нічого не втрачаєте, а, якщо ви виграєте ви отримаєте ваші гроші назад PPI. Не забудьте також направити відповідні документи до омбудсмена, як частину вашої скарги. Ви можете зв’язатися з ними по електронній пошті або по телефону їм і їх інформація буде на їх сайті.

Останній крок

Нарешті, якщо омбудсмен відхиляє ваші зусилля, щоб повернути PPI ви все ще є звернення. Наступним кроком буде попросити формальне рішення буде прийнято по вашій справі фактичним омбудсмена, а не соціальний працівник. Це може зайняти ще декілька місяців, а потім ви будете мати ваші остаточне рішення по вашій справі.