просите занадто багато знижки Автострахування і ви можете бути порушення law_

Це есе обговорюються можливі знижки, які пропонуються споживачам страхування автомобіля. У статті також про певні знижок, які споживачі страхування автомобіля ніколи не слід просили. Оскільки страхування є юрисдикційної тему, деякі з тем для обговорення тут відноситься питань, пов’язаних з страхування автомобіля покупці для страхування автомобілів в штаті Іллінойс.
Юридичні знижки Vs Незаконне знижок. На відміну від багатьох інших підприємств страхового бізнесу суворо забороняє практику знижку.
У будь-який час страхового представника, а не страхової компанії, віддає будь-яку частину їх комісії для клієнтів, щоб «заохочувати» їх купити від агента, то вибірка чверті сталося. Для прикладу, коли страховий агент віддає $ 25.00 Подарункова карта для споживача, який купує політику страхування автомобілів від нього або неї, то це вибірка чверті, і строго незаконними. Якщо агент пропонує обіду за 5 $ карт для тих, отримання автомобіля цитатою, або хороша ручка для дому цитата то це не знижки Покупка не потрібно. Будь-яка кількість матеріалістичної приділяється особам в обмін на їх покупці поліса завжди знижки. Обидва агента і покупця (якщо він / вона знає) порушують закон, якщо вони здійснюють вибірки чверті.
Це не класифікується як знижку, якщо головному офісі страхової компанії віддаючи премії або будь-якої його частини, або дає застрахованій перерву чи допомогу на їх страхової премії. Належний термін, щоб висловити це офіційний акт таке дисконтування. Насправді споживач дисконтування є звичайною практикою в ситуаціях з жорсткою конкуренцією.

У великих містах, як Сіетл або Чикаго, конкуренція між компаніями страхування автомобіля є інтенсивним. Існують сотні страхових компаній і тисячі агентів і страхових агентств, які конкурують один з одним. Клієнти ніколи не повинні просити або приймати пропозиції про “знижки” за те, що головний офіс страхової компанії автомобіль дає.
знижки для Автострахування Чикаго цитує покупців
1. Знижки для попереднього страхування. Компанії можуть дати вам близько 10%, більш-менш, якщо у вас до страхування, без перерви протягом мінімум 6 місяців. Залежно від страхової компанії, вашого попереднього політика не повинна минули більш ніж за тридцять днів тому. Чим довше у вас було своє страхування, тим вище ставка дисконтування. Ви повинні надати докази, що ви несли страхування автомобіля. Заяви, зроблені вашим агентом або тимчасові документи не є достатньо хорошими. Доказ має бути у вигляді дійсного посвідчення особи страхування виданих перед компанією, а не агентство, сам, або декларацію сторінка вашої політики.
2. Кількох автомобілів зі знижкою. Якщо ви страхуєте більш ніж одного транспортного засобу ви отримуєте 5% до 10% знижки. Пам’ятайте, що ви не можете застрахувати ваш сусід або кращий друг, під вашої політики. Названі застраховані на політика повинна мати “страховий інтерес” в машині ми страхуванні, тобто повинні бути чемпіон або чоловіка.
3. Знижка на володіння власній резиденції. Володіння квартири або будинку може вам право на знижку. Компанії зазвичай просимо Вас для доказу (виплати по іпотеці або політика страхування житла), щоб довести, житла у власність. Так що якщо у вас є будинок, але іпотека під ім’ям вашого дядька не дають можливість отримати цю знижку.
4. Мульти знижку рахунок. Беручи Додаткових крім авто страхування може дозволити вам отримати знижку мульти рахунок. Наприклад, якщо ви купуєте будинок або політика політикою страхування квартири з тією ж компанією ви можете претендувати на знижку на поліс страхування автомобіля. Деякі страховики забезпечують глибоке знижка на ці авто і вдома пакети.
5. Іноді знижка водія. Ця знижка, як правило, шукали молодих операторів (до 25 років) у ситуаціях, коли кількість дорослих водіїв дорівнює або більше, ніж кількість автомобілів застраховані. Деякі компанії дозволить “випадкові” статусу для молодих операторів в тих ситуаціях, а також надається знижка.
6. Знижки для хорошого студента. Ця знижка надається зі стандартними і привілейованих компаній для застрахованих студентів, які підтримують високий середній бал їхній школі. Знижка становить близько 5% від премій відповідальності транспортного засобу, який присвоюється даному конкретному оператору хорошу студента.
7. Знижки за те, що система безпеки. Це невелика знижка близько 5% від премії всеосяжної (але не зобов’язання або зіткнення премії). Більшість компаній дають цю знижку автоматично, оскільки більшість автомобілів поставляються з так чи інакше охоронної сигналізації.
8. Різні знижки, такі як антиблокувальна система гальм, подушки безпеки і т.д. Більшість з них є мінімальними знижками і більшість систем рейтингу вже прийняти їх в кінцеву ціну.