пропонованих змін може призвести до зниження премій страхування автомобіля

На даний момент, правова система у Великобританії змушує всіх особистих претензій травми, щоб пройти через суди і оцінюватися на індивідуальній основі. Багато з цих претензій пролізти до судів в неквапливому темпі, в результаті чого дорогі судові витрати. Гірше того, для кожного? 0 “51, яка виплачується в якості компенсації, було підраховано, що юридична професія отримує 40p їх правової роботи. Це становить британської адвокатури отримання оцінками? 0 “52 млрд на рік тільки від особистих претензій травми ¨ З неймовірним мобільного ¡¯ т це!

Страхові компанії повинні покривати ці витрати, і вона ¡¯ и варто їм так, що це було підраховано, що для кожного автомобіля страхової премії, навколо? 0 “5200 з них будуть йти на погашення цих травм претензії судові витрати.

Асоціація британських страховиків вирішив втрутитися і принести цю практику до кінця, і зробив пропозицію. ABI хоче особистих претензій травми, підлягають вирішенню незалежної арбітражної системи, замість того, щоб у судовому порядку. Вона буде працювати, встановивши виплати для компенсації встановлено види травм, система, яка успішно працює в Ірландії з 2004 року. Там, судові витрати були знижені на три чверті.

Якщо арбітражне Система, запропонована ABI вводиться, кожен випадок буде включати набагато менше часу та енергії, щоб вирішувати, тому, природно, витрати будуть набагато менше. В Ірландії, травми спини, яка відновлює протягом 12 місяців виділяється англійської еквівалента? 0 “511000. Хлистовою травми шиї відновлення в той же проміжок часу отримає виплату еквівалента? 0 “59400.

Іан Краудер, представник від А.А., підтвердив переваги різання юристи з, вказуючи на той факт, що ¡° стрімкого зростання витрат на особистих претензій травми були вносить значний внесок у страхової премії до інфляції. Якби вони могли бути взяті під контроль, премії можуть бути скорочені. ¡± Він ¡¯ и те, що ми всі бажаємо. Ну, майже все.

Британська асоціація особистих адвокатів травми є єдиною партією, яка дона ¡¯ т хочемо бачити арбітражної системи введені у Великобританії. Їх заперечення грунтуються на двох переконаннях, по-перше, що потерпіла втратила б своє право на окремі слухання і були б на відкуп страховикам. По-друге, що їх дослідження показали початкові пропозиції, зроблені страховикам становити половину остаточної компенсації досягнута. Вони також стверджують, що дві третини обвинувачених спочатку заперечував відповідальністю, що ¡¯ и, що бере ці справи до суду.

Досвід арбітражу в Ірландії досі не виділено будь-який з питань, порушених Британської асоціації особистих адвокатів травми як проблему. Значення корекції в Ірландії не зменшилися, оскільки арбітраж, і люди отримають свої гроші в 3 рази швидше. Які ¡¯ з більш, судові витрати були скорочені до чверті свого колишнього рівня

Протягом багатьох років, ми бачили автомобіль страхових премій зростання в геометричній прогресії ¨ З ми заслуговуємо перерви ¨ З тим, крен на арбітраж.