продукти, які дійсно можуть принести на інсульт

Ніщо не може бути більш справедливо, ніж той факт, що те, що ми їмо, дійсно має величезний вплив на наше здоров’я. Якщо ми не знаємо, ми не знаємо, що багато з продуктів, які ми хотіли, любов і жага можуть бути ставлячи себе на великий ризик для інсульту. Інсультів та їх вплив на підвищення і були відповідальні за смерть, але і для деяких дуже постійними і критичними змінами в житті жертв вона стверджує. Читайте далі, щоб побачити, якщо будь-який з цих продуктів у вашому списку торговельних їжу і якщо вони вам захочете переглянути ваш вибір заради вас і здоров’я вашої сім’ї.

Смажена картопля, печива, крекерів і магазин купив пекарню статтями є статті, які з високим вмістом транс-жирів або, іншими словами поганих жирів. Гідрогенізовані олії не є вашим другом і використовується в основному тому що він допомагає елементів залишатися свіжим. Звичайно швидка змазка харчування є те, що і в цій категорії, але більшість людей розуміють, з місця в кар’єр, що ласий фаст-фудів не мають наміру допомогти вашому здоров’ю.

Якщо ви хочете, щоб повісити на ваше здоров’я якомога довше, то вам потрібно триматися подалі від м’ясних копченостей і м’ясопродуктів. Це ударний і серцевий бомби уповільненої дії, які дуже шкідливо для вашого здоров’я. Оброблене м’ясо є ті, як правило, продаються в і навколо розділі м’ясних делікатесів і включають в себе сосиски, бекон і хот-доги лише деякі з поганий вибір споживачам робити кожен день. Ці м’ясо упакувати подвійний негативний удар для вашого здоров’я. Насамперед вони мають дуже високий вміст нітратів, які впливають на кровоносні судини в організмі і вмістом натрію від діаграм, який зійшов з розуму, щоб поїсти.

З усіх елементів, щоб уникнути на Сток викликає список продуктів харчування, без сумніву, займає дієта соди у верхній частині кожного досліджуваного список поганих продуктів, щоб споживати. Слово “дієта”, де починається плутанина. Багато хто думає, що це має бути більш здоровим, ніж звичайні соди, але факти такі, що питущі дієтичну содову знаходяться на 45% вищий ризик інсульту, ніж не п’ють соди дієти. Більшість дієтологів все тепер знаємо, що сода, дієта чи ні, слід уникати всіх разом, тому що сода є інсульт стимулятора.

Багато людей користуються стейк червоного м’яса, і, хоча це добре кожен раз в той час і завжди в міру, це безумовно не рекомендується бути частиною вашої їжі кілька разів на тиждень. Червоне м’ясо не є добре, тому що вміст жиру, що вона містить. Щоб отримати максимальну користь для вашого здоров’я і смакові рецептори, що баланс, який поспіль будуть вписуватися в красиво, щоб уникнути серцевого нападу або інсульту.

Розфасованих харчових продуктів здебільшого перейшла полицях продуктового магазину і вносить свій внесок в головне крах в нашому суспільстві і повинні бути зведені до мінімуму споживання. Середня сім’я відхилився від будинку приготовані страви, приготовані з нуля, і не вистачає багато користі для здоров’я, що таким чином форма приготування їжі пропонуються. Більшість все розфасований, в тому числі фрукти та овочі дуже порожнечу в поживну цінність і мають тривожні кількість натрію, калорії і додаткові жири, які дуже нездоровий і сприяє серйозні проблеми зі здоров’ям, таких як інсульти і здоров’я атак і скорочують тривалість життя. Пам’ятайте, що ви, що ви їсте. Якщо життя хороша, здоровою і довгого є одним з ваших довгострокових цілей, ви можете допомогти вашому сам досягнення цієї мети, уникаючи перерахованого або різко знизити споживання поліпшити свої шанси уникнути багато проблем зі здоров’ям у подальшому житті.