продати золото за готівку без шахрайства

Кращі частини, щоб торгувати таким чином, є ті, які не мають перепродажу цінність як ювелірні вироби, такі як старі кільця класу (вивезти коштовний камінь), небажані типовий обручки від екс-чоловіка та відхилені зубні пломби золота.

Там можуть бути деякі числа цінні прикраси на низову області вашого шкатулки і ящики. Можливо, Ви забули вас є їх! Однією сережки, ланцюжки пошкоджені або навіть втомився прилади срібло.

Чи буде ваша торгова золотого брухту робота коштує вашого часу? Щоб обчислити, що ваші коштовності стоять, не компенсуючи оцінювача $ 50 до $ 200 на годину, використовувати ці емпіричні правила про золото: ціни

Насамперед, зверніть увагу на карат враження про вашу ювелірної. Потім перевірте goldprice.org, щоб побачити ціну сьогоднішньої за тройську унцію (31,1 грама) чистого 24-каратного золота. Якщо ваші ювелірні менше 24 карати, знижка воно пропорційно. 18 карат за ціною 75%, 14 карат коштує 58,3%, 10 карат 41,7%.

Потім зніміть на 10-20% витрати на переробку, а також будь-які чистий прибуток посередника покупець хоче від перепродажу.

Щоб дати вам загальне уявлення: коли ціни на золото були нещодавно на їх весь час історичного максимуму в $ 1160 за унцію, ви, можливо, отримав близько $ 85 для 14K обручку.

Як ви можете знайти покупця брухту золота, який не тільки відповідальне, але будуть платити вам кращу ціну для вашого золота або інших дорогоцінних металів?

Багато людей не будуть розглядати, де продають ювелірні вироби занадто багато, і буде просто їхати до найближчого ломбард, щоб зрозуміти, скільки готівкових вони можуть прийняти, коли вони пов’язані з торговим золотого брухту.

Або вони можуть реагувати на телевізор або газетної реклами від місцевого ювеліра або національною компанією покупки золота.

Так як золото значення перебувають на рекордно високою, і кількість людей, які хочуть отримати готівку швидко зростає з кожним днем, кілька компаній прийшли разом, щоб спробувати заробити на цій тенденції. Багато з цих компаній скористатися невіглаством нормальної людини від реальної вартості їх золотого.

Незалежно від того, хто ви продаєте свій лом золота, вона повинна йти до рафінування дорогоцінних металів. Вони мають устаткування і ліцензій для очищення золота і переробку його в золоті злитки прийнятним для промислового використання.

Тому, щоб максимально готівкою, то краще вирізати ломбард або різні посередника, і мати справу безпосередньо з перевіреними часом завод. Вони не в ювелірному бізнесі або посередника.

Ви можете запитати, що вони посилають вам поштової оплати, застрахованих конверт, який можна відслідковувати в режимі онлайн, коли ви відправити його поштою. Зробити точки введіть докладний опис того, що ви відправкою. Xerox вашому опису, і прив’язати фотографії з частин ви посилаєте. Не забудьте зняти дорогоцінні камені і будь-який не-золотих частин, які представляють цінність для вас.

У компанії працюють ушкодженим іспити, щоб з’ясувати поточну ринкову ціну вашого прикраси.

Найнадійніші телефонні компанії Вас своїм ставку передусім, і якщо ви згодні з їх ціною відправити вам чек або прямої вкладайте гроші миттєво. Якщо ви не в захваті від пропозиції, вони будуть повертати пошту (застрахованих) ваш товар за їх рахунок.