продажу поліса страхування життя

Люди запитують протягом багатьох років “я можу продати свій поліс страхування життя?». Тепер є реальний ринок з реальними брокерів і покупців для людей, які не хочуть, щоб їх життя політики більше, або вони просто хочуть подивитися, що це коштує, якщо продається. Вони називаються Життя розрахунків, і вони додали велику послугу на страховому ринку – як для продавців, покупців і компаній, які спеціалізуються на продажу цих питань.

Фінансових і страхових ринків завжди, здається, знайти спосіб, щоб створити потрібні товари в потрібний час. Я пам’ятаю, коли Універсальна Життя і VUL питання були нові гарячі речі. Ринок врегулювання житті було те, що було необхідно. Є мільярди доларів політику на ринку, що або немає відповідних або застарілої для власника за різних факторів, або вони ніколи не були правильну політику життя, щоб купити в першу чергу. Справа в тому, є варіанти зараз для цих людей, і єдиний негатив у тому, що більшість людей, які володіють цими і могли використовувати готівку навіть не знаю, ринок збуту страховий поліс існує.

Види політики використовували

Це зростаючий список видів страхування, які можуть бути використані для життя населених пунктів, коли хочуть продати.

Все життя – цей тип є договір, який гарантує людині для їх “все життя”, або 100 років, залежно відбувається раніше. Він може мати грошового еквівалента. Це широко поширене вид страхування, який добре працює для людей, що продають або робити Віатікал врегулювання у зв’язку з невиліковною хворобою.

Термін – Якщо політика кабріолет, вони можуть працювати, якщо номінальна вартість досить висока

Універсальна Життя, Вул, регульована страхування також використовуються.

інвесторів

Є басейни інвесторів, які дивляться на покупки цих страхових полісів і забезпечити готівковий розрахунок з продавцем. Цей ринок продовжує рости який є вигодою для когось шукає, щоб продати їх контракту. З великою кількістю покупців і більше компаній зростає щодня в селищі і Віатікал ринок щодня, ціна є більш надійним і продавець може бути впевнений, що вони бачать більше покупцем ринку, ніж будь-коли раніше.

Причини продати

Як вже згадувалося у вступі, їх багато особистих причин, чому хтось хотів би заглянути у продажу їх життя політику.

Премії до високого – Якщо політика стала менш нужденним і премій стали проблемою, людина б просто дайте нормально політики спливає, яка є те, що хтось ніколи не повинні робити зараз явно. Тестування ринку життя поселення, перш ніж дати політику закінчення – навіть з високою премії настійно рекомендується.

Якість життя (Хотів Cash) – питання страхування життя покликані забезпечити безпеку для вашої родини або значущих інших у разі вашої смерті або забезпечити дохід, якщо вона служить питання ануїтету типу. Але якщо якість життя вимагає продаж або передачу страхування або інвестування активів за грошові кошти, це те, щоб розглянути сильно.

Невиліковної хвороби – найгірший з причин, але принаймні ви і ваша сім’я маєте можливість з переведення в готівку і мають ринок, де можна продавати страхування життя.

Політика ніколи більше не потрібен – Ось як все просто. Часи та обставини змінюються. Замість того щоб дозволити питання спливає, є ринок розрахунково-касових піти.

Всі операції через авторитетні компанії абсолютно законні і формальні. Людини хочуть продати буде мати повний контрактів (за аналогією з закриттям на нерухомість), докладно готівкових виплат та інших правових питань розголошуються.

Номінальної суми мінімумів і вік може впливати на ринок за цими операціями. Багато з цих поселень добре в шість цифр. Ви можете отримати безкоштовні котирування, щоб перевірити, що ваша політика стоїть.

страхування життя врегулювання цитуючи