продажу Вашого страхування життя (і життя viaticals населених пунктів)

Продаж вашої страхування життя є варіант можна розглянути, якщо ви знаходитесь у скрутному фінансовому становищі, для яких ви не бачите близького кінця. Невиліковної хвороби або старості може змусити тебе думати двічі про оплату цих здоровенних премій на даному етапі вашого життя. Продаж вашої страхування життя несе в собі складні наслідки і суттєві ризики, тому дуже важливо, що ви виховуєте себе відносно велику картину. Якщо ви зацікавлені в продажу вашого страхування життя, це хороша відправна точка, щоб отримати деяку базову інформацію.
основи: словник

Якщо ви вже зробили будь-які дослідження на продажу страхування життя, великі шанси, що ви зіткнетеся з двома основними умовами: viaticals і життя населених пунктів. Обидва відносяться до продажу страхування життя третій особі. Так в чому ж різниця? “Дорожній”, як правило, використовується для позначення угода, пов’язана з хронічно або невиліковно хворий застрахований, у той час як “життя селища” є угодою за участю старших (як правило, у віці старше 65 років), що не невиліковно хвора.

Навіть якщо ви тепер знаєте різниці, це не означає, що ваша держава робить. Ці терміни можуть бути використані як взаємозамінні, або ваша держава може використовувати один з них для позначення як угод. Наприклад, ваша держава може використовувати “Дорожній врегулювання”, щоб звернутися до будь-якого типу угоди з продажу вашої страховки. Майте на увазі, що такого роду двозначності можуть існувати у зв’язку з лексику, використовувану в продажу вашого страхування життя.

Як це працює
Власник поліса страхування життя буде продавати його за відсоток від втрати годувальника одноразова третій особі і в обмін на це отримує істотну часто Сума одноразової виплати. Третя сторона потім стає новим власником і / або бенефіціар політики і оплачує всі майбутні премії, і в кінцевому рахунку збирає з нагоди втрати годувальника при настанні страхового проходить.

Ті, розглядає можливість продажу своїх страхування життя може або безпосередньо підійти Віатікал компанії або врегулювання фірми, або вони можуть вибрати для роботи з брокером. Брокер буде виступати в якості посередника і представити інформацію в декількох різних компаній / фірм в зусилля, щоб знайти найвищу ціну за продаж.

Селище фірми купити страховку від імені інвесторів. У цій ситуації інвестори стають власниками і бенефіціарами, і врегулювання фірма не платить внесків до застрахований вмирає. Потім фірма збирає з нагоди втрати годувальника і або платить своїм інвесторам у відсотках від річного доходу або перепаковуємо політики для продажу іншій особі.

Знайдіть розраду знати, що в процесі продажу страхування життя свого, як правило, дуже конфіденційно. Більшість Віатікал компаній і розрахункових фірм розуміють розсуд необхідні, щоб зробити процес гладко і легко. Тим не менш, компанія може діяти нешанобливо і стати прикордонні нав’язливим, намагаючись відстежувати стан застрахованої особи. З цієї причини, важливо працювати з шанобливим, досвідчені організації.
який вважає продажу
Ті, у кого серйозні, небезпечні для життя захворювання, швидше за все, розглянути питання про продаж їх страхування життя надати грошові кошти для різних витрат, таких як монтаж медичних рахунків. Для тих, хто не смертельно хвора, продажу страхування життя може бути гарною ідеєю для ряду причин. Якщо бенефіціар власника помер або якщо власник не може дозволити собі продовжувати платити страхові внески, то виявиться, що вони більше не мають достатньої для використання страхування життя. Літніх навколо пенсійного віку може також розглянути питання про продаж їх страхування життя, навіть якщо вони були вільні від боргів, щоб отримати одноразову суму грошей, з якою вони можуть робити все, що їм заманеться.
Майте на увазі, що різні компанії можуть мати різні кваліфікаційні вимоги, щоб мати можливість продати свій поліс страхування життя.
переваги для продажу страхування життя

Це може бути легко побачити деякі з цих переваг, але інші трохи менш очевидні.

Ви будете отримувати одноразову виплату готівкою суму просто зараз. Як вже згадувалося вище, це особливо корисно для невиліковно хворих, які монтажу медичні рахунки.
Ви отримаєте більше, продаючи по страхуванню життя, ніж якби ви просто здав його в страхову компанію. Цілком можливо, для застрахованої особи, старше 65 років або який невиліковно хворий, щоб продати політику практично без грошової вартості на $ 100,000.00 або багато іншого.
Вам не доведеться платити більше страхових премій. Якщо ваша фінансова ситуація стає напруженою з кінця цьому не видно, виключаючи премії є способом полегшити тягар.
Вам не доведеться повертати гроші, як ви робите, коли ви займаєте проти вашого страхового поліса.
Навіть якщо ваші переваги страхування житті не буде доступна, як тільки ви помрете, ви все ще можете залишити гроші до певної особи або організації – просто буде приходити з тих грошей, що є залишився після використання коштів від продажу вашої політики. Так, продажі страхування житті не
означає, що ви напевне грабують ваш бенефіціарів їх подарунок.
У деяких випадках, гроші ви отримуєте не обкладається податком.
Там немає ніяких правил чи обмежень про те, як ви використовуєте гроші, які ви отримуєте. Ви можете витратити стільки про нього, або як мало про нього, як ви хочете, але ви будь ласка.
ризики продажу страхування життя
Розуміння ризиків, пов’язаних з продажем страхування життя допоможе вам прийняти обгрунтоване рішення. Обов’язково зверніться до фінансового консультанта або податкового адвоката, щоб переконатися, що ви розумієте наслідки продажу.
Ви можете втратити право на отримання деяких державних допомог, особливо ті, які засновані на ваших доходи та майно (наприклад, талони на харчування, соціальне забезпечення, Medicaid і деякі допомоги по соціальному забезпеченню).
Там може бути податкових питань. Продаж політика
У результаті податкової накладної, якщо сума розрахунку перевищує ваші вартісної основи.
З поліпшенням медичної допомоги, хвора людина може жити довше, ніж очікувалося.
Ви могли б виявитися нещасним спадкоємцям. Це не могло б бути проблемою для вас, але це може призвести до довгій дорозі (можливо юридична) ускладнення і битв. Деякі насправді врегулювання компанії вимагають, щоб бенефіціари також підписатися на будь-який продаж, яка може бути гарною чи поганою, залежно від наявності або відсутності ви маєте справу з спільним бенефіціаром.

інші варіанти
Якщо ви прийдете до висновку, що продажі вашого поліса страхування життя не для вас, є й інші варіанти (хоча ні один, що б надати Вам таку велику суму одноразово). Страховий агент повинен бути в змозі допомогти дати вам більш детальну інформацію про деякі з цих ідей.
Кредити під заставу страхового поліса
Перевести в готівку політики, якщо вона має викупну вартість
Подивіться в прискореному пільг чи переваг вітальні
Зайняти гроші (від сім’ї або друзів, можливо) і використовувати поліс страхування життя в якості застави

Якщо ви вважаєте, що ваші продажі поліса страхування життя є правильним рішенням для вас, переконайтеся, що ви маєте справу з надійним, досвідченим брокером або врегулювання компанії гарантувати, що ви отримаєте найкращий сервіс і результатів від вашої операції.