прогалини в оригінальній Medicare бути прикрите Медігеп політики

Фактом є те, що, хоча ви перебуваєте під початковий план Medicare ще ваш поліс не покриває всіх витрат на медичне обслуговування, що може знадобитися в свій час. Тому існує необхідність мати план Medicare доповненню так що ви можете нести зайві витрати, які не знаходяться під страхове покриття вашого початкового плану Medicare. Тут, у цій статті ми будемо говорити про деякі з цих прогалин у вихідній політики Medicare для яких ви, можливо, повинні Медігеп політики. Як добре всім відомо, що є дванадцять стандартних Medicare доповненню планів, і всі вони забезпечують своїм власним набором переваг. Проте слід мати на увазі, що майже всі ці заходи забезпечують основні переваги план А і В.

Тепер давайте поговоримо про деякі з прогалин Original Medicare, для якого вам знадобляться деякі плани Medicare доповненню. Почнемо з Medicare Частина плану. Частина Medicare план також відомий як план страхування лікарні і охоплює нетерплячі лікарні, кваліфікованого медичного догляду, будинки здоров’я та хоспісів. Medicare охоплює перші 60 днів в повному обсязі після франшиза була зустрінута; подобової оплатою співстрахування протягом декількох днів з 61 по 90 становить $ 267 на день в 2009 році, і протягом декількох днів з 91 по 150, “дні життя резерв,” $ 534. Але це не платять за послуги лікарні за 150 днів у заклинання хвороби. Знову ж у разі кваліфікованого медичного догляду розрив за 100 днів у заклинання хвороби. А також існує розрив у будинку престарілих охорони здоров’я і надання послуг, де немає більше кваліфікованих компонентом догляду.

Medicare Part B іноді також відомий як додаткове медичне страхування, яке забезпечує покриття для різних амбулаторних і послуги лікаря. Він також платить за медичне обладнання тривалого користування, протезів, а також для швидкої допомоги транспорту. Але є деякі прогалини в охопленні, які не відшкодовуються з Medicare як частина B франшизи. Справа в тому, що щорічна франшиза у розмірі $ 135 у 2009 році мають бути виконані до Medicare буде здійснити оплату за послуги, що покриваються. Ще одна прогалина також там в Medicare яких є те, що Medicare оплачує 80% від затвердженої плати за всі частини B послуг і товарів, сума, яка варіюється в залежності від послуг і товарів, наданих і залишається розрив у 20% охоплення. Однак є й ще одна важлива річ, щоб бути поміченими, і це багато лікарів і провайдери стягують більше, ніж сума Medicare стверджує.

Проте слід мати на увазі, що якщо ви перебуваєте в план Medicare Advantage Ви не маєте право подати заявку на Medicare доповненню планів, якщо ви не перейдіть на Original Medicare. А також, перш ніж вибрати план Medicare доповненню ви повинні бути обережні у виборі правильної, так що він може закрити ваших конкретних потреб. Тим не менш, це завжди краще, щоб отримати вступив за планом Medicare доповненню протягом тридцяти днів з моменту отримання вихідної політики Medicare як це може допомогти у зниженні вартості і франшиз.