проблеми з програмним забезпеченням

Звичайно, ми ніколи не зможемо шкода страхових компаній. Вони були в захищеному положенні так довго, навіть великі невдачі меншою проблемою для них, ніж інші галузі. Візьміть цей спад як класичний приклад. Всі основні фінансові гравці постраждали, будь то банки, кредитні карти носіїв або кредиторів. Але за винятком AIG, який був спійманий в страхуванні банки, всі страхові компанії були постійно прибутковим. І це незважаючи на подвійного теракту зростанням медичних і витрати на ремонт, і більше людей вирішили управляти незастрахованих. Один із способів, в яких вони впоралися є пролити персоналу на користь автоматизованих систем. Дійсно, багато компаній тепер пропонують онлайн страхування, в якому всі основні угоди через веб-сайт. Це дозволило цим компаніям домогтися значного скорочення персоналу і передають їх замовникам в більш низькі премії. Там тільки одна проблема. Момент початку процедури заміни людей з програмним забезпеченням, все працює добре, поки все залишається в межах запрограмованої системі. Але як тільки у вас є проблема не передбачив, коли програмне забезпечення було розроблено, вам доведеться чекати для людини в тому, щоб прийти і боротися з ним. Це призводить до затримок і друге найкраще обслуговування. Багато людей приймають це як частину пакета призводить до зниження премій.

Але нові проблеми були підняті по Споживчої федерації Америки (CFA) про деякі програмне забезпечення під назвою Colossus і подібних пакетів використовується, щоб вирішити, скільки платити за позовами про тілесних ушкоджень. Це стосується всіх тих, важко оцінити елементи, такі як збитки за біль і страждання, які варіюються від штату до штату, з місцевими судами, що розрізняються компенсаційні виплати. У теорії, це являє собою велику систему. Він зберігає десятки тисяч історій хвороби та деталі врегулювання шляхом переговорів, сортуючи їх залежно від типу і тяжкості травм. Отже, якщо ви хотіли дізнатися середню оплату зламаними руками в Арізоні, у вас є відповідь в секундах. Але не менш, система може бути використана для отримання високих або низьких середніх. Якщо страховик хотів зекономити на витратах, то це може змінити програму для низького м’яча пропозиції врегулювання. Або це може усунути деякі з факторів, від Ваших індивідуальних особливостей, використовується для виробництва загального врегулювання, наприклад, скільки ви втратили в заробітній платі, які додаткові витрати були змушені через вашу травми, і так далі.

Звичайно, людині регулятори претензії будуть дивитися на кожну пропозицію проводиться за допомогою програмного забезпечення, але більшість з них дано бонуси, якщо вони розташовуються на ці середні цифри. Так що якщо вам не пощастило, і були поранені, запитаєте, як пропозиція про врегулювання спору був розрахований. Якщо програмне забезпечення, як Колос використовується, наполягати на бачачи резюме повного діапазону населених пунктів і завжди наполягаємо на пропозиції у верхній частині. Якщо компанія автострахування відмовляється відповідати, подати скаргу до місцевого комісар страхування. Він також може бути у ваших інтересах звернутися за юридичною консультацією. Завжди пам’ятайте, автомобільної промисловості страхування це не благодійність, і він буде намагатися переконати вас прийняти мінімально можливою пропозицію про врегулювання спору, незалежно від того, наскільки серйозні травми.