проблеми з охороною здоров’я, і ​​його не repulican або демократичні

Є майже 60 мільйонів американців, які не мають медичної страховки. Це число більше, ніж в Англії, Японії та Китаї додані всі разом. Витрати на медичні процедури злетіла до висміює кількостях. Наркотики розмічена 1000 до 10 000 відсотків в порівнянні з витратами. Роботодавці скоротили свої вклади в співробітника планів охорони здоров’я протягом 6 років поспіль. Це сумний стан справ для найбагатшою країною у світі. Ця проблема не стає краще або, маючи стійкий темп зростає з кожним роком.

Проблема не демократи чи республіканці, і якщо ви думаєте, це значить, ви потрапили в пастку, яка була встановлена ​​для вас спеціально. Коли ви стверджуєте, що інша сторона винна, то ви змістили свої енергії від справжнього джерела. І, це саме те, що вони хочуть, щоб ви робите.

Життя в капіталістичному суспільстві, як ми робимо в США це дуже хороша угода. Я думаю, що це найкраща система збирається особисто, однак є помилки з ним, що, якщо не зупинити можете надіслати нам в економічному падінні, що країни третього світу. Все, що вам потрібно зробити, це подивитися на факти нашої національної системи охорони здоров’я, як сьогодні, і де вона рухається.

Демократи не створював цю проблеми, і у республіканців. Звичайно, ви можете згадати, як якийсь чоловік проголосували на тому чи іншому, або як певну партію пройшло те чи інше, і ви можете слухати радіо ток-шоу, які вказують пальцями на певні сторонами. Якщо ми не можемо зробити крок назад і подивитися, що відбувається насправді, ми в скруті, щоб виправити цю проблему.

Фармацевтичні ліки завищені до 10 000 і більше відсотків з тієї простої причини, що фармацевтичні компанії та їх лобістів заплатити, щоб залишити дешевших ліків з нашої країни. Ці лобістом платять обидві сторони від проходу, щоб гарантувати, що їх препарати є тільки ті, які можуть бути для продажу в цій країні. Якби ми могли отримувати дешеві ліки з інших джерел, то витрати на медицину відразу здуватися і половини криза охорони здоров’я була б вирішена. Це буде чесна конкуренція, як і наша країна повинна заохочувати і застрахувати.

Медичні процедури коштують від 10 до 20 разів більше, ніж вони повинні бути просто тому, що немає межі того, що може бути пред’явлено звинувачення. Лікарі мають важкий тягар з недбалості страхування поряд з безліччю інших питань, які змушують їх стягують за ці процедури. Однак, якщо уряд ввів обмеження на процедури, як це роблять у всіх інших сучасних країн, то ціни медичного страхування зможе знизитися до точки, де середня сім’я дійсно може собі це дозволити. Деякі люди стверджують, що ці процедури протипоказані до американського способу вільного підприємництва, проте, ми повинні дозволити федерального резерву набору та управління процентною ставкою за загальне благо економіки. Установка вартості медичних процедур є просто розширення, що для благополуччя людей, а не їх гроші.

У кінцевому рахунку, гроші це влада, і тим більше грошей компанія або особа, має більше влади, у них є також. Коли Трильйони доларів проводився серед групи людей, або корпорації, то ви тільки повинні використовувати свій здоровий глузд уявити собі силу, вони можуть дати певним чином, за лаштунками. Це те ж саме з маслом, НАФТА, сигарети і безперервному видаленні середнього класу з якими ми стикаємося в Америці.

Його пора, що американці перестали бути тенісний м’яч. Його час, щоб бути тенісну ракетку. Я не знаю, що відповідь на це питання, але я знаю, поки все не розуміє справжню причину, що ми не знайдемо відповіді. Дозволяє догляду виправлення охорони здоров’я; першим кроком є ​​покласти провину на джерело, а не один з одним. Сенатори, президенти і конгресмени не є джерелом цієї проблеми, вони просто наймані гравців.

Існує стара приказка, що якщо вирізати голову змії, хвіст помре. Ми повинні зосередитися на голову змії; фармацевтичних компаній та їх лобістів. Як ми дізналися хвіст завжди виростає знову, повинні бути замінені з ще однією людиною з будь-якої сторони, яка продовжує тенденцію. Дозволяє з’ясувати спосіб рубати голову!