проблеми затоплення погіршиться

Є кілька фактів ясно. Коли ви дивитеся на всіх різних видів стихійних лих, які можуть вплинути на ваші будинки, повінь є одним з найбільш поширених. Це не має ніякого значення, чи живете ви в місті чи сільській місцевості, коли достатня кількість дощів падати, або зливається назад вгору або земля стає настільки насиченою, воді нікуди йти, але по всій землі під час повені. Справді, навіть якщо у вас є будинок в області, імовірно, оцінюється як низький ризик повені, ви можете попастися. Лі зміна клімату реально, одна річ здається ясною. У нас було набагато більше: останні, і це було нанесення збитку структурам наших будинків і губить зміст. Отже, незалежно від того, де ви живете, пам’ятайте ваш будинок великий інвестиційний капітал ви робите. Деякі покриття краще, ніж ніякого покриття.

За винятком, є дивна чума крокує по країні. Здається, страхові компанії вирішили припинити пропонувати вітру та пов’язані з водою страхового покриття. Ми могли б бути цинічним і сказати, що це просто капіталізм на роботі, але, коли ви не можете отримати освітлення себе, ви виявите, що коли-небудь попереджувальний заставодержателя приходить з політикою, яка викликає сльози на ваших очах. У всьому цьому є один факт, який, як передбачається, щоб все це терпимо. Там завжди повені покриття від FEMA.

Введений в 1968 році Федеральна програма страхування від повеней призначений, щоб дати вам охоплювати тих пір, поки ваше співтовариство бере участь. Це дозволяє власникам, орендарів, підприємців та власників кондомініуму підрозділ шанс отримати деякі кришки. Так що ж має статися? Там повинен бути відображенням вправа, яка захоплює, де місцеві заплаві лежить і в якому напрямку floodways бігти. Отримання цієї інформації прямо вимагає від входу гідрологів та інших експертів. Але FEMA були фінансові труднощі, а одна з економік вона зробила це у відображенні відділу. Ось чому багато хто з його карти показують floodways заплавах і у вигляді прямих ліній. Ніяких реальних грошей було витрачено на відповідні карти для зльоту і падіння місцевої землі. За даними МНС, всі плоско.

Ця невдача створює справжні труднощі. Ви знаєте, ваш будинок побудований на більш високий, добре дренованих грунту, але, коли мова заходить про вартість страхування, ви ставилися так само, як люди, чиї будинки піддаються найбільшому ризику в нижній частині пагорба. Оскільки комерційні страховики використовують карти FEMA, ви можете в кінцевому підсумку платити ще сто доларів, ніж потрібно. Це може бути варто платити за висновок експерта оскаржити відображення, але не у всіх є готівкових коштів, щоб заплатити за це.

Тому завжди перевіряйте домовласників страхування котирування, чи є покриття повені включений і, якщо так, то вона обмежена таким чином, щоб зробити його недостатню якість. Поговоріть зі своїми сусідами і дізнатися, як їх страховики визначають рівень ризику району. Якщо у вас є добре організована область, не повинно бути особа, призначена в якості вашого менеджера заплаві району. Ваш місцевий менеджер повинен бути в змозі запропонувати детальний рада. Щоб отримати найбільшу віддачу від домовласників страхування, ви дійсно потребуєте співтоваристві реагування, зокрема, якщо ви хочете звернутися карт ФЕМА.