при купівлі нового автомобіля

Там немає нічого більш захоплюючого, ніж покупка нового автомобіля. Це може бути складним, проте. Вибору можуть бути різними тероризують. Ви хочете бути впевнені в вашу пропозицію і в покупці правильний автомобіль.

Ну, ось ми зібралися кілька думок та ідей, які могли б допомогти.

Основні тенденції

Паливну економічність сьогодні є одним з основних інтересів. Виробники взяли високі ціни на газ близькі до їх серця. Вони в даний час виробництво моделей, обіцяючи краще пробіг. І дійсно, електричні гібриди газу автомобіль користується великим попитом. Деякі авто страхові компанії навіть пропонують привабливі знижки для тих автомобілів.

перед покупкою

Подумайте про свою потребу. У вас велика сім’я? Потім ви повинні перевірити безпечних автомобілів, які підходять вашій родині всього найкращого. Ймовірно, ви хотіли б мати автомобіль, зручний у водінні, збалансовані з тонкою витрата бензину і надійність. Розглянемо шлях вашого автомобіля буде використовуватися. Магазин відповідно з рішенням.

Перед тим як покинути свій будинок, зробити деякі дослідження. Перевірте інформацію про надійність і безпеку на різних моделях в Інтернеті. Ви могли б бути зацікавлені в продукції певного виробника, але не відволікають від фактів і цифр, що визначають якість своїх автомобілів по суті нічого.

Ви можете отримати здивований, дізнавшись, що дилери Значення вашого автомобіля набагато менше, коли справа доходить до торгівлі його дюйма Таким чином, перевірити Синя книга коштує вашого нинішнього автомобіля до покупки. Знати своє справжнє значення, і ви могли б заощадити гроші.

Все більше і більше кораблів приходьте з технологією пакети, які включають системи GPS, супутникові радіостанції і багато іншого. Вони можуть бути дуже заманливо, але досить дорого. Багато з цих функцій зажадає щомісячної плати, так що майте це на увазі. Однак, наявність систем, інтегрованих у ваш автомобіль прямо із заводу, безумовно, простіше, ніж додавання їх пізніше.

Що ви можете дійсно дозволити виплату автокредитів кожен місяць? Завжди пам’ятайте про свій бюджет. Не забувайте, що ваші щомісячні витрати для автомобіля буде включати газ, страхування та технічне обслуговування

Покупки навколо

Порівняння цін є не тільки відмінний спосіб знайти кращі ціни авто. Він також може заощадити вам тисячі доларів. Ви можете бути здивовані тим, різниця в ціні, порівняно автомобіль стоїть на різнорідних дилерів.

Поговоріть з вашим кредитним союзом, або банківський розглянути організації фінансів для вашого авто, перед приїздом в агентстві. Ви можете бути в змозі отримати набагато кращу процентна ставка по автокредитах ви з іншого джерела. Принаймні, ви можете мати більше контролю над вашою план погашення. Щоб зробити це, Ви повинні були б мати дуже хорошу думку про авто, хотів вам і його ціну. Майте на увазі, кошти на будь кращих пакетів ви готові бути включені на транспортному засобі.

Деякі продавці будуть намагатися направити вас на транспортні засоби, вони хочуть вас купити. Таким чином, ви повинні знати, що ви хочете. Ви можете закінчити з дуже погана справа.

Деякі дилери можуть попросити вас для отримання копії водійських прав, коли ви берете автомобіль на тест-драйв. Попросіть один з дилерів, щоб супроводжувати Вас на тест-драйв, і зберегти вашу ліцензію. Деякі трейдери можуть працювати кредитний звіт на Ваше ім’я, в той час як ви іспит з водіння.