причин, чому молоді люди часто підвищують ціни страхового покриття

Статистика показує, що підлітки більш імовірно, будуть залучені в дорожньо-транспортні пригоди, ніж дорослим. Як правило, це до підлітків робить помилки в судженнях під час водіння. Підлітки також більш імовірно, перевищить обмеження швидкості більше, ніж дорослі теж. Це факти, як ці, які привели вартість страхових полісів, які пов’язані з включенням підлітка через дах, так би мовити.

Вартість полісів сімейного страхування може змінюватися залежно від стану ви живете середня вартість сімейного страхування [політика може бути де завгодно в районі $ 1,800.00 на рік. Сумно те, що, коли ви вирішили додати підлітком на цю політику ви, безумовно, SE збільшення вартості. Суми збільшення може становити всього лише 50% або на рівні 200% від первісної вартості поліса.

Це може здатися трохи різким на страхувальника, але на жаль, багато страхових компаній см. підліткових водіїв у категорію високого ризику водіїв і як такий встановлений вищий страховий тариф для них. Коли ви дивитеся на статистику дорожньо-транспортних пригод ви можете побачити, де компанії отримують від цієї ідеї. Але ще не все втрачено, тому що якщо ви шукаєте страховий поліс і є підліток бути додана, то є способи, щоб отримати знижку на вашу політику.

Якщо підліток на політику досяг хороші оцінки зі школи свого то страхова компанія могла дивитися на них сприятливо. Це тому, що страхові компанії вважають, що ці студенти будуть відповідальнішими, коли вони за кермом. Це зазвичай означає, що страхові компанії надають знижки для цих підлітків. Вважається, що підлітки, які беруть участь у русі школа буде отримувати менше квитків, ніж ті, хто не відвідує, тому що вони будуть дотримуватися правил дорожнього руху. Це в свою чергу означає, що їх внески будуть ефективно бути нижче для їх страхування.

Нарешті, ви могли переконатися, що автомобіль, який вони вибирають не кричущий спортивний автомобіль, але практичний автомобіль. Страхові компанії дивляться на спортивні автомобілі, як заманливо, підлітки їхати швидше і, що також буде штовхати нагору страхових внесків.

Франшиза ви зареєструєтесь може зробити величезну різницю в кількості Вашої страхової коштує кожен місяць. Франшиза просто означає, скільки вам доведеться заплатити за ремонт, перш ніж страхова компанія виплачує. Якщо Вашої франшизи становить $ 100, наприклад, і ремонт обійдеться в $ 300, вам доведеться заплатити $ 100 і страхова буде платити за все інше. Важливо, щоб думати про це уважно – йти тільки з франшизою ви дійсно можете собі дозволити, і що з фінансової точки зору.

На жаль, це може зайняти багато часу, щоб знайти найдешевші нові котирування водій автомобіля страхування, але це буде добре варто час ви берете за ці гроші ви будете економити. Є в даний час безліч сайтів, доступних розроблений, щоб допомогти зробити страхування порівняння легше, що дозволить вам ввести у всіх ваших деталей, зіставляючи з першого погляду, якій компанії вам більше підходить.

Правда в тому, що жоден страховий поліс не буде краще для всіх, тому важливо, щоб робити свої власні дослідження, а не просто покладатися на те, що друг зробив, наприклад. Так багато факторів можуть вплинути, скільки ви платите за нові Автострахування водій, так що там, і почати порівняння, щоб знайти найкращі пропозиції.