припускаються повноваження страхових компаній

Якщо Rathskeller поблизу студентського містечка відомий як «притон» для студентів, страхова компанія навряд чи буде в межах своїх прав у спробі уникнути вимоги про пожежу втрати на тій підставі, що власник не виявили, що студенти були його основними клієнтів.

Цілком можливо, що той факт, що клієнти є студенти можуть підвищити ймовірність пожежі втрати, але, так як страховик можна припустити, знати факти, що стосуються розміщення, то він буде заборонено використовувати заряд приховування в спробі уникнути політики.

Інший приклад, в якому застрахований не зобов’язаний говорити результатів при відсутності зв’язку з фактами було скасовано страховиком або його агентом.

Страховий бізнес ведеться здебільшого через представників страхових компаній відомі як “агентів”. Страховий агент, можна сказати, бути тим, хто має право в страховій компанії для створення, зміни та припинення договорів страхування між підприємством і громадськістю.

Тримайте ви політику цілому по страхуванню життя або термін страхування життя, влада, якій навіть дешеві агентів зі страхування життя носять двоякий характер.

Насамперед, агент має певні повноваження, які спеціально дарував йому у відповідності з умовами його контракту зі страховою компанією, його головним. Він буде сказано підприємством, які типи ризиків і в якій кількості він може писати.

Другий тип повноважень є припускаються повноваження. Агенти, отримують повноваження за законом якого громадськість може обгрунтовано вважають, що вони є. Правова держава правил, які громадськість не може чекати знати або дізнатися в реальному вираженні кожного агентського договору.

Якщо є підстави для громадськості, щоб вважати, що агенти з кращих компаній по страхуванню життя мають певні повноваження, то найкращі компанії зі страхування життя мають ті повноваження, краща страхова компанія може, до цих пір, як закон, то, бути упевненим, що не скористатися громадським.

Є дві категорії маються на увазі повноважень. Одна група складається зі ступенів, що агент надає і, в якій компанія погодилася на відмову в знак протесту проти дій агента. Друга група складається зі ступенів, що агент може бути розумно очікувати, що через звичаю або використання в бізнесі.

Резонно припустити, що для всього страхування життя, агентом з продажу доступного страхування життя через його компанії має право приймати премій зі страхування життя. Якщо компанія зі страхування життя, з цілком незрозумілих причин, не повинні спеціально уповноважити агента для збору премії, він буде наданий владу через доктрини припущених агентства.

Навіть якщо компанія повинна заявити зокрема, в агентському договорі, що агент не була збирати внески, за відсутності повідомлення про це до кожного страхувальникові, суди вважають, що страхувальники могли б виконувати свої премії високооплачуваною зобов’язань у разі внесення оплати до агента.

При здійсненні всіх операцій між передбачуваними страхувальником та страховою компанією, агент є агентом страхової компанії, а не страхувальника. Знання є знання агентом компанії. Все, що сказав агент або знає, його страхова компанія, як припускають, були сказані або знати.