припинити продажі страхування життя …

Якщо ви хочете, щоб продати більше по страхуванню життя, то ви повинні припинити продажі страхування життя і почати допомагати ваші перспективи, щоб побачити переваги володіння Страхування Життя!

Я знаю, що ви думаєте … “Я чув все це раніше! Якщо я хочу, щоб продати більше по страхуванню життя я повинен допомогти моїй перспективи, щоб побачити і зрозуміти, як вони, їхні сім’ї піде на користь, володіють страхування життя! ”

Моє питання до вас, якщо ви чули все це раніше … Тоді не ви це робите?

Причиною більшості агентів, консультантів і проектувальників не продають більше по страхуванню життя, вони не до кінця розуміють переваги володіння страхування життя самі. Так, вони можуть знати, що вони потребують захисту, з нагоди втрати годувальника для своєї родини і дружина. Але, як і більшість їх клієнтів вони не бачать цінність володіння політики самі. Так, як і їхні клієнти, вони орендують їх життя страхового захисту. (Купити термін страхування життя)

Якщо я можу запитати, скільки часу вам знадобиться ваше життя страхового захисту?
Якщо ви слухаєте Primerica і інші “Купити термін і інвестувати різницю” адвокати, вони хотіли б, щоб ми повірили, що ми будемо мати потребу в захисті тільки страхування життя, поки ми не накопичили достатньо грошей, щоб жити комфортно на. І, на перший погляд, який, здається, має сенс.

Проте, давайте подивимося на реальність фінансового становища більшості народів. Чи буде більшість людей накопичити достатньо грошей, щоб жити комфортно в момент, до виходу на пенсію?

Коли ми говоримо, достатньо грошей, щоб жити комфортно на, про що ми говоримо? Ми не говоримо про те, в змозі генерувати достатній дохід щороку, щоб покрити наші нормальні витрати на проживання, наш поточний рівень життя, податку на прибуток, надзвичайних ситуацій і остаточне витрати? Так що, якщо ми повинні були померти сьогодні, і наша сім’я потребує як мінімум $ 50 000 кожен рік, щоб покрити свої поточні витрати, то, скільки грошей нам потрібно, щоб накопичилося? На скромному 5% річних прибутковості, не ми повинні мати трудовий стаж не менше $ 1 млн? Тим не менш, це не враховує річну інфляцію! Всього за 10 років, на рівні 4% інфляції, що не буде нам потрібно близько $ 75 000 на рік для підтримки нашої ж рівень життя? Тепер, скільки грошей нам потрібно в наших рахунків? Скільки грошей потрібно в 20 або 30 років?

Тепер давайте розглянемо, який відсоток населення насправді має $ 1,000,000 або більше активів? Згідно Capgemini і Merrill Lynch & Ко в 2005 році “Тільки 1 з 125 американців мають більш ніж $ 1 млн на фінансові активи, такі як акції, облігації, банківські рахунки, нерухомість і підприємства вони володіють.” Це менше, ніж 1% все населення США, у тому числі пенсіонерів!

А, ось це реальна проблема … “Міністерство торгівлі повідомило, що в 2005 році норма заощаджень впала в мінусі на мінус 0,5 відсотка, тобто американці не тільки провів усе своє доходу після сплати податків, але і довелося позичати гроші або грабувати свої заощадження . Це перший раз, коли норма заощаджень пішла негативним протягом усього року з 1932 по 1933 рік, коли США намагаються впоратися з Великої депресії “.

Скільки грошей ви зберегли досі?
Який шанс Вас, або Ваших клієнтів, накопичуючи достатньо грошей, щоб жити комфортно в момент, до виходу на пенсію? Чи згодні ви, що це не дуже ймовірно? Якщо більшість з нас не накопичили достатньо грошей, щоб жити комфортно на до виходу на пенсію, то як довго нам потрібно страхування життя? Виходячи з вищевикладеного, очевидно, що нам знадобиться наш страхування життя принаймні, поки ми не пенсію!

Чи будемо ми потрібно страхування життя в наші роки виходу на пенсію?
Якщо менше 1% населення буде накопичили достатньо грошей, щоб жити, до виходу на пенсію, то де ми отримаємо додаткові доходи нам потрібно у відставку, для підтримки нашого нинішнього способу життя? Хіба це не додатковий дохід нам потрібно буде виходити від нашої компанії пенсійних планів і соціального забезпечення?

Що відбувається з доходів від нашої компанії пенсійних планів і соціального забезпечення, коли ми врешті-решт вмирають? Є безліч ‘Останній герой Options’ у планах компанії пенсію, і всі вони зводяться до пережили дружину недоотримання доходу. І, з соціального забезпечення не буде пережив чоловік втратить менше з двох виплати з соціального забезпечення?

Крім того, в момент смерті, чи не так буде додаткових витрат на похорони, лікарні, заповіту і т.д. Якщо ми платимо ці витрати з наших заощаджень, хіба це не означає, що є менше грошей, щоб генерувати дохід для наших пережив чоловіка ?

Як пережив чоловік підтримувати свій нинішній рівень життя, з цим зниження доходів?

Якщо пережив чоловік тільки втрачає $ 1050 доходу на місяць, від зниження пенсій, соціального забезпечення та активів, це $ 12600 на рік. Для заміни, які втратили дохід, заснований на 5% прибутку, що не буде їм потрібні $ 250 000 додаткових готівкових, від поліса страхування життя? (Примітка: Ми збереження основного інвестиційного для врахування впливу інфляції і додаткові податки протягом найближчих десяти, двадцяти або більше років виходу на пенсію.)

Давайте повернемося на головне питання … Як довго ви будете потрібні ваші життя страховий захист? Це не відповідь? Ще не помреш!

Якщо більшість з нас буде потрібно страхування життя для всієї нашої життям, поки не помремо, то і термін страхування правильну відповідь?
У теорії, терміну страхування, здавалося б, найменш дорогий спосіб отримати страхування життя ми повинні захистити нашу сім’ю і чоловіка. Однак, це передбачає, що ми не перебуваємо у відмінному здоров’я до дня ми вмираємо, і що ми в змозі претендувати на найнижчий премій під час усього нашого життя. І, що більша припущення!

Насправді, як ми стаємо старше, більшість з нас набирають вагу, розвивають незначні проблеми зі здоров’ям і ми не будемо претендувати на найнижчий строк страхові внески. А для тих з нас, які розвиваються серйозні проблеми зі здоров’ям, ми не можемо претендувати на термінове страхування життя взагалі. Тоді, вважають, що майже кожен термін страхування закінчується у віці 85 років.

Якщо у віці 65 років, Ви досить щасливі, щоб претендувати на абсолютну низькі ціни на мінімальних $ 250 000 двадцятирічного терміну політики, вона обійдеться вам в $ 3500 на рік. Тим не менш, якщо у вас є деякі незначні проблеми здоров’я і отримати тільки стандартні ставки, ті ж $ 250 000 двадцятирічного терміну політики, буде коштувати більше $ 5000 на рік. Тепер розглянемо, якщо ви перебуваєте в доброму здоров’ї у віці 65 років, то не у вас є дуже хороший шанс жити далеко за 85 років? І, якщо ви жити минулим віці 85 років ви не будете мати страхування життя. Ви тільки що витратив $ 70 000 до $ 100 000, протягом цих 20 років, ні з чим, щоб показати його! І ми навіть не додавши у вартість терміну страхування життя, за 40 років до виходу на пенсію.

Переваги постійного страхування вартість!
Основна перевага постійних, грошової вартості страхування життя є те, що вона покликана забезпечити свою сім’ю засобами захисту, необхідними, так довго, як ви живете. (До тих пір, як ви належним чином фінансувати поліс страхування життя.) Наприклад, типовий, посеред дороги, $ 250 000 постійних, грошову вартість поліса страхування життя, придбали у віці 25 років і належним чином фінансованої буде коштувати близько $ 1700 на рік. (Передбачається, що ви просто в доброму здоров’ї.)

У віці 65 років, що $ 250000 політика буде мати грошову вартість близько $ 185 000, і у вас буде, виплачується тільки по $ 68 000 протягом цих 40 років. Це в середньому річний дохід у розмірі 4,39% за 40 років, а у вас було $ 250,000 життя страхового захисту для вашої родини і подружжя протягом всього 40 років.

Тепер, у віці 65 років можна припинити оплачувати страхові внески, і у вас буде як мінімум $ 250 000 життя страхового захисту для іншої частини вашого життя. Пам’ятайте, постійний, грошової вартості поліса страхування життя не закінчується у віці 85 років, як і термін страхування робить!

Чи можете ви і ваші клієнти собі премії за “постійне страхування вартість?
Яке найбільше заперечення до покупки страхування грошової вартості? “Я не можу собі це дозволити!” “Грошова вартість страхування життя є просто занадто дорого!”

Де ви можете знайти гроші на постійне місце, готівкою страхування життя цінності!
Чи є додаткові страхові внески ви платите за низьку франшиз і вершників на домовласників, Авто, інвалідності, довгостроковий догляд, страхування здоров’я і життя політика більш важливо, що мають право кількість і тип життя страхового захисту для вашої родини і дружина? Чи можете ви звільнити $ 400, $ 500 і більше на рік за рахунок збільшення франшиз і видалення непотрібних вершників? Що є більш пріоритетним?

Скільки грошей ви витрачаєте кожен день, по дорозі на роботу, для кави та пончики? Або, виходячи на обід з ваших колег? Або, напої після роботи? Якщо середні витрати всього за $ 4 на день, 5 днів на тиждень, 50 тижнів на рік, тобто $ 1000 доларів на рік!

Скільки боргів Ви ведете платіжних карт? Скільки інтересу ви платите кожен рік на цих платіжних карт? “У 2005 році в індустрії кредитних карт повідомили середня заборгованість за споживчим кредитом побутової приблизно в $ 9000, і він повідомив, щоб бути ближче до $ 13 000, коли ви виключаєте домашніх господарств, які оплачують свої рахунки в повному обсязі щомісяця. Середня сім’я витрачає більше $ 1700 на рік на фінансування витрат і штрафів за прострочення платежу. ”

Такими є лише деякі з багатьох місць, де ви і ваші потенційні клієнти можуть “знайти гроші”, щоб дозволити собі премій на постійне, готівкою страхування життя цінність, без значної зміни поточних спосіб життя!

Ви повинні запитати себе, і отримати ваші перспективи запитати себе … “Що буде з моєю сім’єю і дружина, якщо я помру без достатнього страхування життя?” “Моя сім’я матиме можливість тримати їх вдома, покласти їжу на стіл, дозволити собі коледжу, взяти відпустку, а фігурні дужки на зубах Марії, і т.д., якщо вони втрачають свої доходи? ”

Якщо ви хочете захистити свою сім’ю, то вам потрібно “знайти гроші”, щоб отримати цю безцінну постійний захист!