прийняти політичне Medicare, який відповідає вашим потребам

Якщо ви знаходитесь в початковий план Medicare ви можете купити план Medicare доповнення, і обидві з них буде платити вам свою частку охоплення. Слід зазначити, що політика Медігеп приватних планів медичного страхування і приватні страхові компанії можуть тільки продати їх, а не будь-якими державними організаціями. Ці плани повністю у веденні приватних страхових компаній. Але слід зазначити, що, хоча ці плани повністю управляється і продаються приватними страховими компаніями, але як і раніше є тільки 12 додаткових планів позначені через L. Всі ці плани існують окремі поліса але плани в рамках цього ж супровідний лист повинен забезпечити ті ж переваги. Це означає, що незалежно від того, від якої компанії ви купили політики, вони повинні забезпечити той же обхват, як це передбачено в інших компаніях, не більше й не менше.

Почнемо з частиною Частина А. Медігеп план вашій лікарні страхування. Це допоможе вам платити за медичне лікування, яке ви отримуєте в лікарні або кваліфікованого медичного догляду. Він також охоплює деякі з ваших медичного обслуговування на дому та хоспісної допомоги, якщо ви хворі на час. Частина B є те, що частина страхового покриття, яке допоможе вам платити за медичні послуги, які не підпадають під частину політики. Вона також включає в себе лікарів безкоштовно. Це дуже корисно, коли ви відчуваєте частина політики. Частина С є те, що частина страхового покриття або такого плану Medicare доповнення, яке поєднує в собі як частини А і В охоплення. Вона також надає деякі додаткові послуги. Частина С Medicare доповненню плану пропонується тільки через Medicare затверджених приватних страхових компаній. Частина D Medicare доповненню плану для Вашого рецептурних препаратів. Це допоможе вам платити за ліки, прописані лікарем. У цьому випадку слід зазначити, що страхувальникам, які надходять самі для автономного план Частина D не може утримувати частину лікарського забезпечення їх Медігеп політики. Але бенефіціар може вибрати видалення лікарського забезпечення від їх поточної політики Медігеп і зберігають всі інші переваги.

Тепер настає найважливіший момент. Перш, ніж вибрати план для себе ви повинні бути дуже обережні, так що ви можете вибрати правильний вибір для себе, а не втратити угоду. Тому, які звертаються за допомогою страхового агента може бути найбільш плідним, оскільки вони більш обізнані про деталі політики та ставки різних компаній. Більше того, слід пам’ятати, що при тому, що компанії зобов’язані забезпечити ті ж переваги при тих же супровідний лист, але у них є свобода фіксуючи їх курс. І ставки страхових внесків за той же план може відрізнятися для різних компаній. Тому це належним чином рекомендується прочитати пропозиції ретельно документи, а також порівняти ставки страхових внесків для різних компаній, перш ніж інвестувати. Однак вибрати відповідну політику Медігеп, який буде працювати краще, Ви можете звернутися за допомогою до деяких страховим агентом, так що він може допомогти вам у цьому відношенні.