прийняти авторитетне ентропії про медичне страхування

Медичне страхування планується внести захист виліковна, короткострокові проблеми здоров’я і дозволяють страхувальникам стрибати NHS черги, щоб побачити консультантів, бути діагностовані, отримувати операцію або лікувати. Звучить непогано, але, перш ніж купити потрібно оцінили лікування та ситуації, які виходять за рамки частині кришки.

Але перше слово попередження. Цей звіт виконує не відносяться до якої-небудь конкретної страхування та умовами виданих окремим компаніям політики дійсно змінюються. Тому, будь ласка, бачити вас також перевірити ваші документи страховий поліс. Після прочитання цієї статті, ви будете знати, що подивитися!

На жаль – це хронічний стан

Якщо стан можна вилікувати і не є довгостроковою проблемою, ваша політика організації буде класифікувати його як гострий і повинна врівноважувати вартість. Якщо ваша проблема невиліковна або це проблема, яка, незважаючи на відповідне втручання, зможуть бути в вас протягом тривалого часу, то ваша страхова компанія страховий поліс буде класифікувати його як хронічне – і ні, ви не будуть покриті.

Але підведення тверду лінію між тим, як гостро і як хронічне загрожує неприємностями, і веде на вершину округа конфлікт між страховою компанією і страхувальником.

Усі згодні з тим, що діабет і астма хронічних захворювань, як ви, ймовірно, страждають від них до кінця вашого життя. Так що ті види стан не лікується.

Проблеми починаються, коли медична бригада спочатку вважає хвороби пацієнтів, щоб бути виліковна, але стан погіршується, а згодом лікарі змінити таким розумом, то тепер стали невиліковними. Це трапляється, особливо на службі у деяких видів раку.

У цих міркувань, умова спочатку визначений як гострий і тому застрахована, але вироджується і стає хронічною – і поза умов кришки. Це можливо, оскільки страхові компанії залишають за собою право змінити класифікацію стану від гострого до хронічного у втручанні.

На жаль – це занадто довгий термін
Страховий поліс страхової організації не платитимуть на тривалий термін лікування. Але ви повинні перевірити ваші документи страховий поліс, щоб побачити, як вони визначають “довгостроковий”. Ви можете прийти, щоб дізнатися ситуацію, коли курс препаратів простягається скажімо, 12 місяців, але страховик буде чітко платять за десять місяців.

На жаль – це профілактична
Ваша страхування призначений, щоб заплатити за втручання і лікування умов, за яких вони виникають. Це не проектується, щоб заплатити за лікування, яке будуть вичерпані, щоб запобігти хворобі.

Знову ж, проблеми визначення виникає. Іноді Можна посперечатися про те профілактичного догляду або лікування. Приймати препарат Герцептин наприклад. Цей препарат може бути використаний на початку стадії раку молочної залози. Дослідження показують, що Герцептин може вдвічі скоротити захворюваність на рак, повертаючись для жінок, які мають особливо небезпечної форми раку відомий як HER2. У цій ситуації, як Герцептин пропонують лікування або це профілактична?

Політика компанії розділений на дебати. Norwich Union, WPA, BUPA і стандартний Охорона здоров’я життя служить для оплати Герцептіна при HER2 пацієнтів у той час як юридичного та загального і Axa PPP не буде.

На жаль – препарат не схвалений
Два з головних визначних пам’яток для виймання медичного страхування є: стрибати черг в NHS, а також отримати нову редакцію лікування і препаратів. Але є й вершника.

Якщо препарат не був схвалений для використання в NHS в Англії та Уельсі, Інститутом охорони здоров’я та клінічного майстерності, ваша страхова компанія навряд чи схвалить її використання. Питання в тому, що коротка інституту є не просто з’ясувати, чи є препарат працює, але провести аналіз витрат / вигод, щоб забезпечити, щоб вигодами для країни перевищують фінансові витрати її застосування в NHS. Не легке коротким – і той, який поставив під пильною увагою інституту для розширеного затримки схвалення лікарських препаратів.

Через засоби масової інформації вдарили по Фінансовим омбудсменом це, як політика в галузі охорони здоров’я не платитимуть за використання експериментальних процедур, то вона повинна відповідати вартості ратифікувала звичайні втручання надав страхувальнику оплачувати рахунки за баланс, якщо експериментальні Лікування більша кількість дорогим.

На жаль – це вже існуючі угоди

Основним принципом є те, що якщо ви вже страждаєте від стану, коли ви починаєте на політику, то такий стан справ “попередньо існує” політики і будь-які говорить за свої послуги, є недійсними.

З цієї причини страхові товариства страховий поліс наполягають завершення вичерпну анкету перш ніж вони погодяться застрахувати вас. Адже вони потребують простому картину вашого медичного розуміння, перш ніж вони цитати. Для багатьох додатків, то страхова компанія, забезпечуючи ваше схвалення, а також записати на свій GP для невеликої кількості деталей вашої медичної історії. Вони люблять, щоб мати повну картину.

Так що давайте говорити Є ті років тому Ви отримали травму коліна возитися футболу. Це було відновити, але тепер з’ясовується, що у вас є рвані хряща і потрібна операція. Страхової компанії можна стверджувати такий пояс раніше існуючого порядку, і ви повинні заплатити за його “втручанні.

Деякі страхові компанії намагаються розмістити такі білі області з мораторієм забезпечення в межах вашої страховки. Ці положення зазвичай говорять надмірно так продовжений, як ви були почуті без симптомів протягом двох років, що мають відношення до будь-якого стану, ви постраждали від протягом останніх 5 років, а потім вони будуть платити за подальше лікування. Не всі політики мають ці положення мораторію і терміни у коливатися між страховими компаніями. Ви повинні ретельно прочитати вашої страховки.

На жаль – це не покриті

Медичне страхування є річний контракт – чітко, як ваш автомобіль політики. Так що, коли справа доходить до поновлення, ваш страховик вільний розгляду цього питання не ясно ваш премію, але більш того змінити умови, на яких ваше супровідний надається.

Тому, якщо ваш страховий поліс доходить до оновлення в середині шляху в ході втручання, то можна виявити, що ваш страховий поліс нового більше не закривав, що конкретного втручання. Це заклинання, які ви будете проходити в нижній частині плану задоволення втручання.

Крім того, за допомогою регулярного досягнення в області медичних досліджень, все більше і більшу кількість умов, виявляється, піддається лікуванню. Цей прогрес має ефект переміщається назад розділової лінії між хронічними та гострими станами.

Це вражає кишеню страховиків двома способами. З більш умов робить класифіковані як гостре, кількість звітів є максимізація. І є також тенденція до нових методів лікування втратити більше – Герцептин є хорошим прикладом. У підсумку цього страховики знаходять собі того, щоб виплатити набагато більше. Це неминуче пройшло повернення до вас за рахунок збільшення премій оновлення. І в спробі вплинути на це можливість впливу, страховики мають тенденцію налаштувати їх визначення і виключення. Це означає, що ви повинні подивився на ваші оновлення з’ясувати, уважно, перш ніж ви вирішите продовжити.

Тому, коли ви плануєте медичне страхування, будьте обережні, що всі і все не постійно коричневий і білий. І якщо у вас є політики і необхідності втручання, постійно контактують ваш страховик без затримок і отримати їх, щоб підтвердити, що ваше лікування дійсно покриті