придбання опції, доступні для групи планів медичного страхування

Це загальна тенденція з усім власникам малого бізнесу, щоб роздивитися і в постійному пошуку ефективних способів, які допоможуть їм скоротити на ділові витрати. Тому, коли приходить страхування співробітників компанії, є кілька варіантів варіант, доступних там, крім традиційних планів медичного страхування групи. Зрештою, ця політика може бути трохи занадто дорого для малого бізнесу будинки, які мають обмежену кількість рідини готівкою витратити. Один з найбільш поширених і популярних варіантів в цьому контексті є закуп альянсів.

Купівля спілки, які також відомі як придбання басейнів: Ці організації є некомерційними характер і виконуються на основі приватної власності. Таким чином, ряд організацій малого бізнесу в мережу при купівлі групового медичного страхування планує разом. Рушійна ідея цих варіантів є той факт, що чим більше ви збираєте, це завжди краще. Як у таких випадках багато людей, які беруть участь у басейні, де вони купують страховки і переговорів є набагато більш ефективним, остаточні ціни, управляються на набагато більш доступним, а держава.

Група медичного страхування спілок в цілому включає три різні сторони, альянс компанії, адміністратор компанії і з медичного страхування.

Альянс компанія є приватною компанією, самою формою його власності. Ця компанія працює на користь інтересів організацій малого бізнесу, які беруть участь у басейні для покупки догляду групи медичного страхування плану. Альянс компанія дійсно повинна піклуватися про всіх норм і правил та заповнити вимоги для нових членів і рішення стосовно їх права, а також. Це також значною мірою відповідальним за переговори про премії та ціни зі страховою компанією, яка забезпечуватиме охоплення. Найчастіше це місцева торгова палата місцевого агентства стверджують, що приймає на себе відповідальність як альянс компанії.

Приходячи до адміністратора компанії це блок, який повинен мати справу з звичайних обов’язків управління. Як правило, це компанія, яка спеціалізується в галузі охорони здоров’я адміністрації допомоги, і саме ця компанія, яка дає всім напрямкам і обслуговування відповідно з компаніями-членами.

Третя категорія належить до медичного страхування провайдерів, які надаються страховими компаніями членам для забезпечення охоплення. Часто ці компанії можуть зв’язатися з рядом інших страхових компаній, хто може бути запропоновано ввести свої пропозиції для учасників пулу. Таким чином, члени отримали можливість вибирати з більш широкого діапазону охоплення і планів.

Страхування здоров’я альянси покупки, як правило, присутні в більшості штатів США, саме там, де державний закон дозволяє ці види практики. Таким чином, у разі, якщо ви плануєте придбати будь-яке таке покриття, те, що вам потрібно зробити, це спочатку перевірити, чи є такі організації у вашому районі. Можна навіть зайти у ваш місцевої торговельної палати, щоб перевірити, чи є цінна інформація, яка може стати в нагоді.