придбання медичного страхування не грабіж

Щоб утриматися від того, розірвав-офф, коли ви купуєте медичну страховку підтверджуєте, що Ви купуєте у компанії, яка схвалена страховими вашої держави відділ, який має декілька скарг, є фінансово стійким і який продасть вам хороший план.

Перше і найважливіше, що ви повинні робити, коли ви хочете купити медичне страхування є перевірка з відділом вашої держави страхування, щоб переконатися, що перевізник буде прийнято продавати у вашому штаті.

Кожен відділ страхування будуть мати різні стандарти. З цієї причини, ви не можете зупинитися на цьому кроці. Тим не менш, ви будете ліквідувати найгірші носіїв з розгляду шляхом обмеження носіїв ви вважаєте тим перевізникам, які були прийняті відділу страхування вашої держави.

Ставлення скарги носій отримує від кількості діючих планів має важливе значення. Відділ страхування вашої держави повинні бути в змозі допомогти вам у цьому.

Щоб переконатися, що ваша страхова стандарти відділу досить високий, ви можете відвідати AM Best сайт, щоб подивитися, як сильні у фінансовому відношенні страхової компанії. Ви можете відвідати їхній сайт і отримати безкоштовний звіт, який включає не тільки AM думку Беста поточної фінансової стійкості страхової медичної компанії, але і їх думку про майбутньої фінансової стабільності медичної страхової компанії.

Встановлення наскільки добре страхової план може бути більш складним, ніж дізнатися, наскільки сильно компанія. Страхові компанії іноді продають як хороші плани і не дуже хороші. Інша полягає в тому, договори страхування за своєю природою складні.

Відсоток плану тримачі, які скаржаться є хорошим показником того, наскільки сильні договорів страхова Перевізника. У той час як деякі скарги є необгрунтованими, носій, який має занадто багато скарг є компанія, яка або не виконують своїх обіцянок і яка пропонує плани, які не виправдали очікування своїх страхувальника.

Однак, так як компанії, які мають низький рівень скарг може продати як вища якість і погані плани, кожен договір необхідно буде подивився на самостійно. Речі, щоб триматися подалі від політики є з низькими лімітами життя, річних лімітів по вигодам і які обмежують або не платять за відвідування лікаря.

Граничний термін політики має бути кілька мільйонів, як мінімум, якщо ви не впевнені, що вам буде перехід на інший план найближчим часом. Якщо ви близькі до того, право на отримання медичної контракт з одного мільйона доларів межі не буде багато часу, щоб бути розореної інфляцією. Якщо вам не виповнилося 30, мільйон доларів межа не може бути достатньо, коли ви старше.

Деякі плани мають високі обмеження життя, але обмежувати те, що вони будуть платити на рік. Ці контракти слід уникати. Вони не будуть оплачувати всі медичні рахунки, якщо у вас є великі аварії або хвороби.

Плани, які платять у лікарні тільки також слід уникати. Якщо у вас є основні витрати в лікарні ви майже напевно також є деякі дуже великий лікар витрати до або після перебування в лікарні. Ви, можливо, необхідність у декількох відвідин лікаря до і після перебування в стаціонарі.

Щоб не зриватися, коли ви купуєте медичного страхування покупки від компаній, які платять свої претензії важливо. Так само, як важливість купує контракт, який відповідає певним стандартам. Вам потрібно буде зрозуміти, якої політики обмежують їх переваги і триматися від них подалі, якщо ви хочете, щоб не обманюють.