придбання короткострокових медичного страхування

Настає день, що ви втратите роботу і, як наслідок, ви також втратите свою медичного страхування. На щастя, короткострокові медичного страхування одна річ, яка не може тримати вас на плаву, поки ви [отримати | безпечний | знайти нове положення. Короткостроковий поліс медичного страхування покриє Ваші вимоги охорони здоров’я з дати, на яку ви втратите роботу, доки Ви не отримуєте право на вигоди від нового роботодавця.

Але там, де ви повинні почати пошуки короткострокового поліса медичного страхування? Як і більшість людей в даний час, ваша перша зупинка, ймовірно, буде однією з онлайн-пошукових і ці надасть вам довгий список каталогів. Ці каталоги кожного дати вам список компаній, які пропонують короткострокові медичного страхування і навіть hendful який буде насправді сказати вам точно, що це таке. Знаючи точно, що короткострокові медичного страхування і, що не менш важливо, що це не допоможе вам у Товари для правої політики і зупинити вас від шахрайства.

По-перше, кожна держава має свої власні марки короткий поліс медичного страхування термін, щоб допомогти вам у проведенні на медичну страховку від вашого попереднього роботодавця. У Міннесоті він називається Cobra плану і надасть вам з кришкою, поки не отримаєте нову позицію. До речі, закон штату також говориться, що роботодавець зобов’язаний повідомити вас про ваше право на покриття Cobra.

Комерційна короткострокових планів медичного страхування зазвичай працюють від одного до дванадцяти місяців, хоча багато провайдерів обмежують свої плани до шести місяців, і надаватиме ті ж самі переваги, які передбачені на їх довгострокових планів. Найбільша різниця, що ви побачите в тому, що договір не є відновлюваної і якщо ви хочете, щоб повісити на ваше покриття вам необхідно вивезти ще нової політики. Майте на увазі, що такого роду політика призначена тільки для короткострокового використання, а не для тривалого використання.

Деякі речі, які, швидше за все, не будуть охоплені, профілактичне обслуговування та оздоровчі перевірки і короткострокових планів в галузі охорони здоров’я буде також зазвичай не охоплює стоматологічних або оптичний допомоги. Крім того, вони зазвичай дуже суворі на запереченні кришкою для попереднього існуючих умов. Крім того, як правило, можна отримати розширену кришку, щоб ваш чоловік і діти. Нарешті, ви побачите, що більшість планів буде продаватися за ціною від приблизно $ 25 до $ 100 на місяць.

Враховуючи ці речі на увазі, ви можете почати працювати ваш шлях через результати пошуку і вивчити списки страхових компаній, щоб знайти той, який відповідає вашим вимогам.

Ще одне чудове місце, щоб звернутися за кришка свій обліковий страховика будинок або автомобіль, як це ймовірно, що вони також несуть поліс страхування здоров’я який ви можете отримати. І, якщо ви купуєте політики через власний страховик, там цілком може бути додаткова знижка доступна для мають більше одного політика з ними.

Нарешті, не забувайте, що вашій місцевій телефонній книги також може перерахувати кілька місць для вас купити короткострокового медичного страхування у вашому районі.