придбання доступного онлайн страхування автомобіля розумний спосіб Флориді

Як більшість людей знають, якщо ви поклали слова “страхування автомобіля у Флориді” в будь-якій пошуковій системі ви знайдете буквально десятки сайтів, які дозволять вам зробити швидко і легко порівняння цін на страхування автомобіля між широким спектром страхових компаній. Ці місця чудові.

Однак, перш ніж почати робити порівняння він буде служити вам добре, щоб точно знати, що це таке, що ви порівнюєте. Іншими словами, ви повинні мати політику в руці, перш ніж Ви почнете робити порівняння чи ваше порівняння не матиме сенсу.

І це дійсно допомагає, якщо ви можете з’єднати політику, яка розроблена спеціально, щоб врятувати вас гроші, навіть, перш ніж зробити порівняння. Таким чином, додаткові заощадження, які ви знайдете, коли ви порівнюєте ціни серед різних компаній буде дійсно поставити посмішку на вашому обличчі.

Почніть з власних водіння запису. Ви керуєте безпечно і законно в усі часи? Якщо ні, то вам потрібно змінити ваш способами, якщо ви хочете отримати найдешевший автомобіль страхування навколо, тому що навіть один штраф за перевищення швидкості або інше порушення рухається викличе ваші ставки рости.

Якщо у вас є DUI або дви переконання ваші ставки, значно посилиться і залишається високим протягом 3 років або навіть довше. Якщо у вас є другого обвинувального вироку або дви DUI ви будете намагаються знайти страхування у високих ризиків на будь-якій швидкості хтось запитає про вас.

У вас є інші страхові поліси з тією ж компанією? У вас є політики домовласників, або поліс страхування життя або здоров’я політики в тій же компанії? У цьому випадку ви, ймовірно, претендувати на Multi-дисконтна політика.

Ви були застраховані тієї ж компанії протягом не менше 5 років? Тоді ви майже напевно претендувати на довгостроковий Знижка на страхування автомобіля кожен місяць!

У вас є гараж, який ви можете залишити свій автомобіль на ніч? Якщо ви можете залишити свій автомобіль з вулиці ви повинні мати право на знижку.

Ви керуєте менше 500 миль кожен місяць? Якщо ви робите, ви повинні перевірити в отриманні низьким пробігом знижкою.

Якщо ви перебуваєте під 25 і ще в школі, і ви підтримки хоча б середнім балом 3,0, то ви через приблизно 5% хорошу знижку Студент на страхування.

Якщо ви одружені, це може заплатити вам поставити дружину на політику в якості основного драйвера і чоловіка в якості вторинного драйвера оскільки жінки, як правило, менше аварій і так претендувати на більш низьку ціну на їх страхування кожного місяця.

Якщо ви 55 років або старше, ви повинні запитати, якщо ви маєте право взяти курс підвищення кваліфікації водія. Проходження такого курсу можна заощадити 10% кожен місяць на страхування автомобіля.

Якщо ви їдете старий автомобіль або юнкера, який не має жодної книги Келлі Синьої значення, то не витрачайте навіть ще одну копійку платити за всеосяжні і зіткнення освітлення для Вашого автомобіля. Відміна цих двох частин вашого страхового покриття і зберегти ці гроші, щоб купити нові машини.

Чи можете ви дозволити собі платити більш високу франшизу? Будьте обережні, як ви відповісте на це питання, тому що більший з франшизи, що ви можете собі дозволити знизити щомісячний страховий внесок автомобіль буде – але тим самим більше франшиза тим більше грошей ви повинні витягнути з власної кишені будь-які раз у вас є претензії. Не ставте себе платити більш високу франшизу, ніж ви можете собі дозволити.

Тепер у вас є інформація, яку ви потрібно зібрати страховий поліс, який допоможе вам заощадити більше грошей, що це можливо для Вас, щоб зберегти. Так що вийти в інтернет і знайти принаймні 3 різних веб-сайтів і зробити порівняння голова до голови порівняння вашої мрії страховий поліс автомобіля з такою кількістю різних страхових компаній, як ви можливо.

Оскільки жоден сайт не зрівняється всіх різних страхових компаній, що працюють в цьому стані, якщо ви і справді хочете отримати дешеві онлайн страхування автомобіля в штаті Флорида ви будете мати, щоб зробити ваше порівняння, принаймні 3 різних місцях, – але суть в тому, після того, як ви зробили свій порівняння ви можете комфортно відпочити, знаючи, що ви схопили найкращу ціну за страхування автомобіля, що ви коли-небудь знайти тут, у Флориді.