придбання дешеве страхування автомобілів для підлітків синові

Страхування автомобіля може значно змінюватись в ціні так читайте далі, щоб дізнатися, як купити страхування автомобіля, що є доступним для підлітків водіїв.

Тому що підлітки мають досвід водіння страховики вважають їх високого ризику, щоб гарантувати, і, таким чином призначені премії набагато вище, ніж дорослі страхових тарифів буде. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти зменшити ціни Оплата для підлітків водіїв.

Перш за все, необхідно підкреслити, їм, як важливо для них, щоб тримати судимості водіння. Це означає, безпечне водіння – не штрафів за перевищення швидкості, порушення правил дорожнього руху немає, і жодної аварії. За період часу там безпечне водіння буде винагороджено з більш низькою націнкою.

Ви також можете зменшити свої ставки при покупці страховки з більш високим податком. Чим вище франшиза, тим нижче премія.

Якщо ви збираєтеся бути покупці автомобіля для підлітків вибрати автомобіль, який побудований і з додатковими функціями безпеки, а не вибрати автомобіль, який потрапляє в спортивний клас або вищого класу кредитний рейтинг. Не забудьте перевірити клас автомобіля потрапляє.

Закінчив закони ліцензування набули чинності в більшості штатів у США і в деяких провінціях Канади. Правила будуть варіюватися від одного місця в інше, але основна основна філософія полягає в обмеженні нові драйвери, обмежуючи свободу їх ліцензія дозволить їм робити.

Вони можуть бути видані ліцензії, такі як авто класу 5, але там, як правило буквене позначення позаду нього вказують, що вони є новим драйвером. Ці нові водії мають обмеження на рух вночі, обмеження пасажира транспортного засобу, і 0 переносимість алкоголю обмеження, щоб назвати тільки деякі з них. Вони також будуть зобов’язані приймати додатковий тест після закінчення певного періоду часу, щоб видалити їх з нового програміста водія.

Але ви все ще задається питанням, де можна отримати дешеве страхування автомобілів для мого сина? Підліткові водії можуть істотно знизити вартість страховки при купівлі самостійні політики з агентства, яке спеціалізується на наданні страхових підлітків. Самостійні політики означає, що вони не додаються в якості додаткового драйвера на страхування, а мають власне страхування.

Ці страхові компанії знизити ризик на страхування підлітки, поставивши певні поступки водіння з них. Вони можуть вимагати автошкола, ні Наявність водійських прав після настання темряви, або різні інші обмеження, які дозволяють їм зберегти премій нижче для підлітків водіїв.

Статистика підлітків водіїв не є хорошими. 16-річний водій в 10 разів більше шансів потрапити в аварію, ніж дорослі віком від 30 до 59 років, так що ви можете бачити, чому страхові компанії не вирішуються забезпечити хороший курс.

Найкраще, що ви можете зробити для вашого підлітка і його страхові тарифи, щоб навчити відповідальності і залучити їх до відповіді. Зробити їх заробити вашу довіру для використання автомобіля, і притягнути їх до відповіді платити принаймні частина їх страхових внесків. Вони можуть зробити це, працюючи роботу з частковою зайнятістю, яка також породжує зрілості, так що це безпрограшний всю дорогу.

Ви і ваша дитина в захваті від нової знайденої свободою для вас обох. Отже, тепер ви повинні зробити свою домашню роботу і дослідження ціни підлітка страхування таким чином, ви можете отримати їх на дорозі. Що ж ви чекаєте?