приватних медичних страхових інформацію, яка може заощадити вам гроші

Покупці медичного захисту часто платять занадто багато для покриття, оскільки вони займають поширених помилок. Не розуміючи, коли спонсоровані роботодавцем страхування краще, ніж сім’я медичного страхування і, коли це не так, робити погані рішення про низьку франшизи медичного догляду та захисту, не знаючи ролі брокера може бути дорогим.

Якщо ви коли-небудь купили машину ви, ймовірно, зрозумів, що, якщо ви витратили більше зусиль дослідження автомобілів, зрештою опинитеся менші гроші для вашого автомобіля. Медичний захист нічим не відрізняється. Знаючи більше про охорону здоров’я догляд може допомогти вам впасти Ваші витрати.

Спонсорованих роботодавцем медичний захист часто. але не завжди, краще, ніж сім’я медичного страхування. Часто це більш дорогий контракт з більш низькою вигоди. Часто договір, Ви можете купити на свій власний краще обидва засновані на ціни, але і на основі вигод.

Номери групі охорону здоров’я контракти, які ви можете придбати, не будучи частиною групи, як правило, більш вигідні за розцінками і має кращі переваги для людей, які здорові. Це тому, що здоров’я носіїв догляду страхування може відмовити охоплення до тих, хто має значні медичні умови для такого роду контрактів. Це означає, що страхова компанія має більш низькі витрати, пов’язані з не-групових політик. Ваші витрати повинні бути менше для них.

Купівля контракту на свій розсуд може дати вам більш широкий вибір. Якщо ви незадоволені вибором пропонованих через план вашого роботодавця, окремі політики можуть надаватися, який має функції ви хочете.

Купівля нижньої франшиза політики охорони здоров’я охорона часто є дорогою помилкою. Медичні страхові поліси, які мають нульову чи ні франшизи, як правило, дуже дорого.

Вони іноді пропонують кращий захист, ніж страхування висока франшиза політики, але іноді політики формулювання вводить в оману. Франшиза не тільки вартість акції. Ви можете мати низьку франшизу на контракт, але висока спільного страхування або високі доплати. Цей факт може призвести до вашої платити тисячі доларів на вартості акцій на нульовою франшизою договір медичного покриття медичних послуг.

Високі франшизи політики, з іншого боку, як правило, набагато краще і на основі ціни, але і на основі переваг і зазвичай забезпечує аналогічний рівень захисту для хірургії та основних захворювань. Більшість з переваг ви отримаєте в лікарні для тривалого перебування, ймовірно, буде схожий вибираєте ви низьку франшизу договору або високої франшизи контракту.

Будучи стурбована комісії страхового брокера також може змусити вас платити більше, ніж потрібно. Агентів медичного страхування не має права стягувати з вас будь-яких комісій. Їх збори сплачуються страховою компанією, тому що страховий агент знижує витрати страхової компанії за рахунок скорочення, що вони повинні платити за рекламу і для своїх співробітників, витрати.

Медичного страхування агент може допомогти вам заощадити час і гроші, надаючи вам об’єктивний рада про різних страхових компаній. Він або вона також може зберегти вам багато часу, даючи вам ціни та інформація для планів, пропонованих кількома перевізниками все відразу.

Маючи кращу інформацію про групу медичне страхування, франшиза варіанти і роль медичної страхової агент догляд може заощадити вам час і гроші. Дізнатись більше про медичне страхування може привести в отриманні більш доступним контракт, який краще підходить для ваших потреб і медичного страхування потребам вашої родини.