приватних медичних страхових премій – як перемогти зростання витрат

Встановлення ціни на охорону здоров’я поруч на неможливе: хороше здоров’я, це безцінне. Але, як фактична ціна піднімається охорони здоров’я, тих, з приватного медичного страхування в даний час починають вести підрахунок витрат. Ми дивимося на те, чому медичні премії знаходяться на підйомі, і як ви все ще можете знайти конкурентоспроможних приватних медичних страхових полісів.

Медична страхових премій залежить від ряду різних факторів. Інфляція є основною злочинець коли справа доходить до зростання цін. Це впливає на бюджети домашніх господарств, ціни на енергоносії і предмети розкоші, аж до страхових внесків. Медична премій, зокрема, різко збільшилося в останні роки – майже в два рази швидше нормальної інфляції і по ряду причин. Мало того, що гонорар консультанта виросли, але базова вартість медичних процедур, таких як обладнання і препарати мають також – і вони, ймовірно, буде продовжувати зростати. Лікування раку, наприклад, який деякі приватні медичні страхові поліси покриття, за прогнозами, зростання на 65% протягом наступного десятиліття.

З’єднайте це з населення земної кулі зросло з вражаючою швидкістю протягом останніх 100 років, поклавши зростаючого навантаження на нашу систему охорони здоров’я. Ми також старіння населення живуть довше, ніж будь-коли раніше. Середня тривалість життя чоловіків і жінок у Великобританії в даний час складає 78,2 і 82,3 років відповідно. Ось 8 років вище, ніж у 1970-х роках. У той час як це здорово, що ми живемо довше, це означає, що більше нам що потребують медичної допомоги, і частіше.

На жаль, те, як ми живемо, також посилює системи. Наш сучасний спосіб життя означає, що ми надаємо менше, їдять більше нездорової і, ймовірно, пральна все це з дуже великою кількістю алкоголю. Часто, це призведе до проблем зі здоров’ям, таких як ожиріння і захворювання, такі як діабет, який в кінцевому підсумку буде потрібно стаціонарне лікування.

Нарешті, величезні досягнення в області медичних процедур протягом останніх кількох років також сприяли зростанню витрат. Хоча багато хто з нас можуть страждати від серйозних захворювань, ці успіхи медицини означає, що ми більше не вмирають від них. Тепер, деякі препарати можуть допомогти хвороб пацієнтів контрольної групи запобігання смерті або принаймні продовження життя. Це продовження лікування однак, пов’язано з певними витратами. Цифри з 2007 року показують, що фармацевтична промисловість США витратили майже 60 мільярдів доларів на дослідження і розробки лікарських засобів, але тільки 2 з 10 ліків з цих препаратів, які роблять його на ринок виробляє достатньо доходу, щоб відповідати їх дослідження або витрат на продаж.

Всі ці збільшення, отже, означає, що внески на медичне страхування зростають. У бесіді з Sunday Times, охорона здоров’я експерт Кейт Поллард сказав: “Поєднання літнього населення і більш високі витрати на нове медичне лікування є ціноутворення багатьох людей з приватного медичного обслуговування все разом.” Хоча останні дані аналітиків Laing & Бюіссон в 2010 році Показати менше людей приймають медичну страховку, є ще 6,5 мільйона чоловік у Великобританії мають приватну медичну страховку. 2900000 з них роботодавець фінансуються політики. Таким чином, хоча ціни знаходяться на підйомі, є ще велика кількість людей, які хочуть скористатися цими досягненнями медицини та методи лікування, які можуть надаватися тільки через приватні медичні установи.

Клієнти можуть як і раніше отримувати конкурентоспроможні угоди, але потрібно знати, що деякі медичні працівники страхових премій знижують шляхом збільшення ексцесів. Страховики зазвичай беруть близько £ 50 в претензії, але постачальники з більш високою надлишок може заряджати до 2000 фунтів стерлінгів. Вибір на користь більш високого надлишок може зменшити щомісячні Оплата значно. Розглянемо, наскільки комфортно ви жертвуючи нижчою премії за великий надлишок.

Економія на премії також може бути зроблено шляхом адаптації вашого контракту – відомий як “модульного” політики. Це означає, що ви можете налаштувати свій рівень покриття. Наприклад, політики, яка не включає в себе фізіотерапію або лікування раку може коштувати набагато менше, ніж повністю всеосяжним. Це означає зважування ваших фінансових можливостей і чи можете ви дозволити собі ризикувати деякі елементи політики. Пошук урахуванням приватне медичне страхування може бути як багато часу і заплутаний, і це більшості випадків можуть бути найбільш ефективно здійснюється за допомогою незалежних приватних страхових медичних фахівців.