приватних медичних страховиків неясно, на кришці раку

Рак страхові поліси, які пропонуються Приватне медичне страхування (PMI) постачальники були піддані критиці за відсутність ясності і включення розпливчастих формулювань, які можуть привести людей виключити з лікування і неясно про свої права, згідно з дослідженням Mercer і Cancerbackup, рак благодійність.

Дослідження, назване “покриття Рак: Обстеження Корпоративне обслуговування / приватних медичних страхових компаній, опитані 11 найбільших провайдерів Великобританії PMI для оцінки кожного зі своїх основних корпоративних медичних страхових полісів для раку, в тому числі такі питання, як обсяг і рівень кришки, лікування включено в кришці і обмеження на кришці.

Стів Клементс, основним у галузі охорони здоров’я Мерсера та переваги команди, сказав: “Кожна третя людина у Великобританії буде діагностований рак на певному етапі свого життя. Деякі з нових, а іноді і дорогий обробки, які в даний час виходять в поки ще недоступна через NHS. Так зрозуміло, рак кришка напрямком для компанії, що купують приватної охорони здоров’я. ”

Він додав: «PMI-провайдери використовують його, щоб диференціювати себе від своїх конкурентів. У той час відбулися суттєві поліпшення, є продовження неясності з приводу що є, і не поширюється в деяких випадках. Правила допуску при хронічних станах, наприклад, іноді може означати лікування раку буде ефективно бути виключена або коротко оголений. Прозорості та ясності повинно бути покращено. ”

Пан Клементс продовжив: “Нові методи лікування йдуть на ринок. Деякі з них призведе до тривалому лікуванні, де метою є, щоб сповільнити поширення хвороби, продовжити життя або поліпшити якість життя шляхом полегшення симптомів, а не вилікувати. PMI провайдери повинні чітко про те, варто Вони будуть розглянуті в своїй політиці “.

У доповіді також наголошується, що PMI провайдери часто використовують “активного лікування” фразу для раку керувати свої рішення на кришці для конкретного курсу лікування. Це дозволяє певні процедури повинні бути охоплені для дуже специфічних причин (наприклад, променевої терапії, щоб зменшити пухлину), але інші повинні бути виключені (наприклад, гормональна терапія триваючого контролю розповсюдження і симптомів). Термін активне лікування часто лише в загальних рисах описані в програмному документі. Мерсер також зазначає, що цей термін в даний час не зізнається Асоціація британських страховиків (ABI).

Derryn Borley, керівник Послуги підтримки хворих на рак в Cancerbackup, сказав: “Це не настільки важливо, щоб купити найдорожчий кришкою але не повинно бути повної ясності про те, що є і що не покрита. Там повинні бути ясними і безшовних механізми для передачі лікування в приватних відхід під опіку держави і назад в приватні коли це необхідно. У кінцевому рахунку лікування пацієнтів не повинна бути порушена. PMI провайдерів рішення про те певні процедури покриті або не приймаються залежно від конкретного випадку. Існує необхідність підвищення відкритості та прозорості навколо ступенем охоплення раку. Людям потрібно, щоб повністю зрозуміти “активного лікування” термін, коли він використовується. ”

Згідно з доповіддю, компаній, що бажають надавати своїм працівникам з безкомпромісним рівнем раку кришки повинні розглянути «Корпоративне Здоров’я, VIP і виконавчий план” AXA PPP Healthcare з додатковою розширеної кришкою рак, страхування BUPA Прем’єр політиці і PruHealth Комплексна політика . Ці стратегії спрямовані на задоволення «золотим стандартом». Золотим стандартом раку кришки визначається Cancerbackup як фінансування всіх лікувальних тому, щоб обмежити зростання раку, скорочуючи рак, її стабілізації або уповільнення поширення захворювання, а також полегшення симптомів.

Стів Клементс також додав: “Існує ціна прикріплена до« золотого стандарту »і так інші політики PMI всі життєздатні варіанти для корпоративних планів охорони здоров’я в правильному сценарії. Але покупець повинен знати про меншому рівні прикриття для лікування раку за допомогою цих політик.

Клементс зробив висновок: “Дуже важливо, що компанії прагнуть ясності від постачальника PMI про те, як справи будуть керованими, коли співробітники досягне межі їх покриття, але все ще потребує лікування, особливо, якщо це лікування недоступне через NHS Більшість провайдерів PMI опитаних нами. мають деяку гнучкість навколо кришки вони забезпечують у цій галузі, і так може бути в змозі запропонувати індивідуальні рішення, щоб клієнти могли знайти правильний баланс між всебічного покриття та доступності. “