приватне проти громадської медичної допомоги – Нехай битва починається

Тут, у Великобританії, ми, здається, володіють своєрідною британської звичкою скаржаться на NHS, одночасно відстоюючи право на безкоштовне медичне обслуговування. Для 11% населення (за даними 2009 року), які придбали приватну медичну страховку, це менш про прийняття нашої безкоштовної національної служби охорони здоров’я як належне, але, швидше, свобода мати більш широкий вибір про те, коли, де і як вони отримують лікування, якщо щось відбувається . Оскільки війна вирує на про кращій формі медичного обслуговування, ми обговоримо переваги і недоліки як державного, так і приватного охорони здоров’я.

Переваги NHS

Безкоштовний сервіс: Фінансується платника податків Великобританії, NHS безкоштовно в точці поставки, хоча плата за рецептів застосовуються. Як Девід Кемерон заявив в 2009 році: “Незалежно від того, хто ви, де ви знаходитеся і скільки грошей у вас є – ви знаєте, що NHS буде піклуватися про вас.”

Діапазон послуг охорони здоров’я: NHS охоплює все, від грипу та вакцинації, до психічних захворювань і спеціалізоване лікування хвороб і захворювань. Ви також можете отримувати лікування в будь-яку лікарню або центр у Великобританії.

Недоліки NHS

Тривалий час очікування: у той час NHS прагне піклуватися про всіх, тому що в результаті його ресурсів може стати серйозно перевантажена, причому час очікування для лікування і навіть консультації з фахівцями. Термінові справи розглядатимуться оперативно, проте, якщо ви так суворо здійснюватися ви можете зіткнутися зі збільшенням часу очікування.

Стрес: пацієнт NHS можуть страждати від стресу і дискомфорту в результаті довше час очікування для лікування. Неможливо виміряти довгостроковий ефект це може надати на пацієнтів час відновлення і психічного і фізичного здоров’я.

Деякі додаткові витрати: Хоча більшість послуг NHS і безкоштовні, ви, можливо, доведеться платити за альтернативні методи лікування, такі як акупунктура або гомеопатія, які часто пропонується як частина-і-посилки приватної системи медичного обслуговування.

Переваги приватної охорони здоров’я:

Більш короткий час очікування: NHS наполегливо працював, щоб зменшити час очікування в останні роки, але свою політику як і раніше стверджує, що пацієнти можуть чекати максимум 18 тижнів для лікування від точки первинного напряму. Приватні медичні послуги значно скоротити час очікування дає вам лікування, коли вам це потрібно.

Гнучкі години прийому: Приватне медичне обслуговування дає Вам призначень, коли ви хочете його, після закінчення робочого дня у вечірній час або у вихідні, тому вам не доведеться зробити перерву в роботі.

Вибір методу лікування Розміщення: Ви можете вирішити, де ви хочете лікуватися, поруч з родиною, домашній або робочий можливо.

Консультанти з вашим вибором: Ті, хто шукає приватного медичного обслуговування мають доступ до конкретних консультантів вони хочуть бачити і найбільш імовірно, буде розглядатися тим же консультантом у всьому. Крім того, як пацієнт NHS ви будете тільки згадані консультант може, якщо ваша проблема складна

Спокій: Для Вас і Вашої родини, що Ви отримуєте найкраще лікування можливо.

Безпека і комфорт: осіб, які відчувають у приватній системі охорони здоров’я часто буде дана своя кімната допомагає вам розслабитися під час напруженого періоду.

недоліки приватного медичного обслуговування

Витрата: лікування, однак приватні медичні служби допомоги може виявитися дорогим, якщо не охоплені приватним медичним страхуванням.

Деякі очікування: спеціаліст консультант може бути великим попитом особливо в години пік, такі як після роботи або у вихідні дні.

Отже, з чого всі ці плюси і мінуси залишити середньої людини Великобританії? У кінцевому рахунку, вирішити, чи слід дотримуватися NHS або піти приватне це особисте рішення. Як і в ухваленні рішення про будь страховий поліс, люди повинні зважувати всі ризики, пов’язані має відбутися щось несподіване – Наскільки комфортно ви себе почували, якщо ви чи ваша сім’я була змушена лікуватися NHS в надзвичайній ситуації? Приватне медичне страхування може запропонувати спокій для страхувальників, які можуть бути впевнені, вони мають право на оперативне лікування і кращий сервіс.

Найбільш істотно, що рішення піти в приват також буде в значній мірі під впливом фінансових витрат. Більшість людей у ​​Великобританії не може реально дозволити переваги приватних лікування, якщо не охоплені приватним медичним страхуванням – купив через компанію або індивідуального медичного страхування. Приватний медичний страховий поліс, як правило, оплачується в доступній невеликі щомісячні платежі.

Є багато компаній, що пропонують компанії, сімейного та індивідуального приватного медичного страхування, всі пропонують різні рівні кришку. Вибір найкращого для ваших обставин може бути заплутаним процесом, і це варто розмовляти з приватним медичним страховим брокером, який може порівняти себе широкий спектр підходів, щоб поставити вас в контакті з кращими для ваших потреб.