приватна стоматологічна страховка краще, ніж вартість знижка стоматологічного плану

Стоматологічні страхові поліси можуть забезпечують чудовий захист при купівлі через контракти страхової групи, але не так на окремі самостійні стоматологічні плани. З цієї причини один і два-річні періоди ліквідації часто зустрічається на особистих або сімейних стоматологічних плани і круті ціни автономних стоматологічну страховку, знижки стоматологічні плани часто більш вигідну угоду для тих, хто не в змозі купити їх стоматологічну страховку за рахунок роботодавця .

Важливо відзначити різницю між автономним стоматологічні страхові поліси та стоматологічного страхування, який купується як пакет з індивідуальною або сімейної поліс медичного страхування. Страхові компанії майже завжди мають краще коефіцієнти збитковості, коли стоматологічна страховка упаковано з індивідуальними політики охорони здоров’я страхування. Це питання часто робить це доступним способом, щоб ваші зуби піклуються.

Купівельна спроможність не є єдиним чинником, який робить спонсорованих роботодавцем стоматологічну страховку краще, ніж вартість автономного індивідуального або сімейного стоматологічну страховку. Більшість людей думають, що купівельна спроможність є вирішальним причиною різниці у вартості, найбільш істотна причина заснована на так званий негативний відбір. Коли страхова компанія страхує велику групу людей в одній компанії вони майже завжди отримують гідну аа відсоток людей, які не прагнутимуть лікування зубів. При розробці планів, проданої населенню, вони будуть непропорційно отримати страхувальники, які будуть використовувати страхування в істотним чином.

Так як дуже багато людей не в змозі ходити по магазинах навколо, страхові компанії продовжують пропонувати ці контракти, навіть якщо вони, як правило, завищують ціну і пропонують невелику цінність. Споживачі стають все більш витонченими. Ми робимо багато або дослідження в Інтернеті і може припинити купувати ці політики в якийсь момент в майбутньому.

Інша причина, що окремі стоматологічні страхові поліси, як правило, гірше, коли складаються проти планів стоматологічного знижка є те, що як правило довго чекати, поки ви можете повною мірою використовувати переваги вашої політики. Можливо, вам доведеться чекати два-три роки, перш ніж що-небудь як основні імплантату покрита індивідуальної або особистої стоматологічної страховий поліс.

Що є більш нещасними, ніж сам період ліквідації є відсутність полісів знань період очікування. Так як ця інформація прихована в дрібний шрифт, багато споживачів не знають про ліквідацію період, поки вони не подавати позов.

Майже завжди знижка стоматологічного плану забезпечить переваги відразу або майже відразу так. Ви ніколи, можливо, доведеться чекати до першого числа наступного місяця, але не більше. Це дає вам велику перевагу перед більшістю апаратних індивідуальної або особистої стоматологічної страхових полісів.

Хоча стоматологічного страхування може запропонувати більше переваг, ніж план стоматологічного знижку, ви, ймовірно, переплачувати за ці додаткові переваги, якщо ви купуєте автономний політики. План стоматологічного знижка дуже доступним. 12-місячних ставок часто дорівнює двом щомісячних премій для стоматологічної страховий поліс.

Це платить, щоб навколо магазину і бути в курсі всіх ваших варіантів, коли мова заходить про стоматологічної страховки і знижки стоматологічні плани. Хоча група стоматологічні та стоматологічну страховку купив як пакет з страховий поліс здоров’я лікування може бути гарною вартості, знижки стоматологічні плани матиме серйозні переваги в порівнянні з індивідуально-придбаних автономним стоматологічну страховку.