привабливим інвалідності з відмовою приватного страхування

Це досить напружений, щоб мати справу з усім медичним питань і стресу інвалідності будь-якого типу. Крім обробки вашого відновлення, реабілітації та всі складні фінансові наслідки травми або хвороби, ви можете виявити, що вам доведеться мати справу з інвалідністю заперечення. Приватні страховики повинні слідувати конкретні закони щодо того, як вони оцінюють і затвердити або відхилити вашу заяву, і вони не мають можливість довільно приймати рішення. На жаль, для багатьох людей справу з приватними страховими компаніями заперечення наскільки застрахованих коли-небудь йде. Є варіанти для подачі апеляції і першим кроком є ​​робота з адвокатом інвалідності, яка може представляти ваші інтереси.

Інвалідність відмова може відбутися з ряду причин. У деяких випадках неточно заповнені заявки або відсутність документації може бути легко виправити. Однак, як тільки заперечується, він може бути більш важко виграти апеляцію, якщо ви намагаєтеся робити це на свій розсуд. Адвокат може переглянути документи і працювати з вами на отримання додаткової медичної документації, що підтверджує вашу претензію. Це може означати, повертаючись до вашого лікаря або оригінальні роботи з фахівцем або експертом в області вашої інвалідності. З адвокатом, який знайомий з страхових виплат і відмов має розуміння того, що конкретна інформація страховика потрібно затвердити стверджують, що вони можуть виявитися безцінними. Крім того, вони можуть проконсультуватися з лікарем або фахівцем для того, щоб лікар розуміє, що мова, яку він або вона повинні використовувати, щоб задовольнити страхової компанії.

Лікар або фахівець не може змінити існуючий мову у вашій медичній карті, але вони можуть дати роз’яснення та додаткову медичну інформацію про вплив вашої інвалідності на ваших майбутніх варіантів зайнятості. Більшість лікарів не знають мови, що страхова компанія шукає, так що це дійсно корисно для всіх учасників. Адвокат не може сказати лікареві, що в доповіді, і лікар точно повідомити інвалідності та її наслідків.

Зазвичай адвокат, що представляє заявника в інвалідності з запереченням приватної страхової компанії буде намагатися спочатку виправити проблему, надаючи необхідну документацію. Страхова компанія повинна повідомити заявника про причини відмови, яке є базою для апеляції. У більшості штатів і в більшості звернень відмова буде вимога спробою розв’язати конфлікт використання та альтернативний формат вирішення спорів. Це може включати в себе посередництво, яке неофіційні обговорення з використанням нейтрального третьої особи, навченого посередника, щоб спробувати прийти до взаємоприйнятного врегулювання. У багатьох випадках задовільно допомоги визначається в посередництві, який запобігає вартість і час формальний судовий процес.

Арбітражний також може бути використаний з запереченням. Арбітражний носить більш формальний характер, ніж посередництво і включає арбітра заслуховування обох сторін і винесення ухвали щодо врегулювання. У більшості випадків обидві сторони, позивач і страховою компанією, повинні погодитися з рішенням арбітра. Маючи міцну правову подання до арбітраж і посередництво певна необхідність, оскільки страхова компанія матиме законних представників на цих зустрічах в більшості ситуацій.

Якщо ви отримали відмову інвалідності важливо продовжувати з процесу оскарження. Приватні страхові компанії можуть і скасувати відмови на регулярній основі, забезпечуючи допоміжну документацію викладом вашої інвалідності та її вплив на вашу роботу може бути надана.