претензію відхилено медичного страхування, що ви повинні зробити зараз

Коли ви купуєте план медичного страхування, ви очікуєте, що він буде там для вас, коли він потрібен найбільше. В обмін на ваші щомісячні премії і певна франшизи і співстрахування у відсотках, ви купуєте фінансової безпеки у разі серйозною проблемою охорони здоров’я. Лікування основних умов, таких як рак може коштувати мільйони доларів. У спробі максимально збільшити свої доходи, медичні страхові компанії прагнуть виплачувати так само мало претензій наскільки це можливо. У той час як виявлення фактів шахрайства медичного страхування є похвальна мета (і ловити медичного шахрайства допомагає всім заощадити на окремих медичних страхових премій), невинні люди потрапляють під перехресний вогонь.

Є кілька причин, чому ваше здоров’я страхового відшкодування може бути відмовлено:

Процедура, лікування або ліки спеціально виключені зі свого поліса страхування здоров’я.
Страховика здоров’я вважає процедурою, якою необхідно експериментальне лікування, в результаті, вони відмовляються платити за недоведені лікування.
Ви відвідаєте поза мережею лікарню невідкладної допомоги або клініки.
Існує технічна помилка, наприклад, неправильна адреса або діагностичного коду.

Занадто багато людей не знають про своїх варіантів після виникнення вимоги відмови. Замість цього, вони здавайтеся – рішення, яке варто їм десятки тисяч доларів. Медичних страхових компаній, у тому числі великих провайдерів, як Сполучені охорони здоров’я, є процедури оскарження. Іноді це займе кілька звернень для вас, щоб ваш позов поширюється на медичну страховку. Стійкість, дорогого коштує! Дотримуйтесь цих порад, щоб збільшити ймовірність вашого успішного вирішення цієї апеляції:

Переконайтеся, щоб подати апеляцію до закінчення терміну (зазвичай від 30 до 90 днів), але не поспішайте. Підготувати свої доводи, і дізнатися інформацію, не розкриваючи своїх намірів, а деякі компанії медичного страхування буде приймати цю заяву як заклик сам по собі, що робить його набагато менш імовірно, що їх рішення буде переглянуто.
Зробіть свою домашню роботу. Якщо процедура вважається експериментальним, знайти дослідження в авторитетних медичних журналах, які доводять, що це безпечно і ефективно. Це також допоможе ваша справа, якщо ви в змозі знайти докази того, що інші місцеві компанії медичного страхування охоплюють лікування, або, що ваш страховик покриті такий же режим для інших пацієнтів у минулому
Отримати письмову документацію від ваших лікарів і медичних установ. Ваша заява, швидше за все, повинні бути затверджені на апеляцію, якщо медичні працівники погоджуються, що будь-які конкретні дії, є медичними показаннями, або визнати, що кодування рахунків або помилка. Якщо ви подали поза мережею надзвичайної претензії, ті лікарі (разом з вашої медичної документації) може довести, що не було ніякої в мережі постачальника лікування доступні.
Слідкуйте за всі обговорення зі своїм постачальником медичного страхування: дата, час, і з ким Ви говорили з. Точно дізнатися, хто може допомогти з вашої апеляції, і відправити його в його безпосередньо. Це дозволить зробити рух претензії процес швидше.
Якщо у вас є хронічні захворювання, медичне страхування претензій процес може бути надзвичайно складними. Пропаганда асоціації – як загальні, так і конкретні хвороби – може відповісти на ваші питання і допомогти вам файл. В іншому випадку, він може бути варто того, щоб найняти адвоката медичних рахунків. Вони спеціалізуються в навігації по бюрократії медичного страхування та їх погодинної або відсоткову винагороду може бути варто додаткових душевний спокій.
Контакти відділу страхування вашої держави, якщо у вас є індивідуальне страхування здоров’я або медичну страховку через малі та середні роботодавця (це означає, що ви застраховані безпосередньо через компанію медичного страхування). Сорок п’ять держав незалежного зовнішнього наглядові ради, які розглянуть ваші претензії, якщо всі або ваших внутрішніх апеляцій були вичерпані.
Ви можете рідше вдаватися, якщо ви отримуєте медичну страховку через велику корпорацію, що самостійно страхує. Так як фірма платить медичні вимоги себе, вона не підлягає законам державного страхування. Тим не менш, перевірити зведений план для будь-якого зовнішнього відгуки заклик: більшість компаній мають їх.