претендувати на Medicaid шляхом передачі активів

Очевидно, Medicaid буде платити тільки якщо у вас є кілька активів. Логічно, то переконаєтеся, що у вас немає активів. Таким чином, передачу свої активи, щоб ваші діти зараз. Це зробить вас бідними, і, будучи бідним, ви отримаєте право на Медікейд.

Якщо ви не ‘передати свої активи, щоб ваші діти, ви просто витрачаєте все, що ви є власником на довгострокових витрат на лікування, поки у вас нічого поїхали так чи інакше. У будь-якому випадку, ви будете зламався. Так хіба не краще дати свої активи, щоб ваші діти, а не в будинок престарілих?

Чотири Проблеми з передачею активів

Якщо ви думаєте, що це звучить розумно, стежте за цими чотирма великими проблемами:

Проблема № 1: Так, вірно
Ви побачите, що дуже важко дати все, що ви маєте, щоб ваші (зіпсованих гнилих!) Дітей так само, як ви досягли, що час у вашому житті, коли ви можете почати користуватися самостійно. Іншими словами, ця рекомендація, гм, як правило, не переходить дуже добре.

Спробуйте переконати ваших батьків, щоб дати вам всі свої гроші.

“Ні, правда, тато, ви повинні дати мені все, що у вас є зараз. Це для вашого ж блага!” Так, righht.

Проблема № 2: Medicaid усвідомлює цей трюк

Якщо ви зробили подарунки протягом 36 місяців до подачі вашої заяви на отримання допомоги, Medicaid буде заперечувати це твердження – 60 місяців для подарунків, внесені в довіру. Це правило призначене спеціально, щоб перешкодити людям активів змінюється. І врахуйте, важливу зміну в правилах Medicaid: Якщо ви подаєте позов до будь-який час протягом 36-місячного періоду очікування, Medicaid буде перезапустити годинник. Тому, якщо ви плануєте використовувати цю стратегію, активи повинні бути передані завчасно про необхідність тривалого лікування, і переконайтеся, що ви не подати позов, поки ви не будете впевнені, що 36-місячний період очікування минув. Крім того, знайте, що передачі активів чоловік не захистити активи від Medicaid.

Ви принесли активів у вашому шлюбі?
Багато людей, які вступають у шлюб пізніше в житті приносять активи в шлюб, як і Рут. Її чоловік помер, коли їй було 47, залишивши її своєю 401 (к), їх будинки, а також надходжень по страхуванню життя. П’ять років по тому, Рут вийшла заміж. Вона ховає всю її активів на її ім’я і подав окрему податкову декларацію. Коли її другому чоловіку необхідно довгострокового догляду, він швидко провів вниз всі його активи. Але Рут Medicaid дозволяється тримати тільки $ 2000 на місяць, і всі її інші доходи повинні були бути витрачені на догляд чоловіка перед Medicaid буде платити пільги. Таким чином, протягом найближчих декількох років, Рут був змушений провести до рівня бідності, теж.

Незалежно від того, чиї це гроші були або звідки він взявся – спадщина, ощадні, пенсійні плани, або страхове відшкодування – Medicaid буде заперечувати претензії, поки обоє з подружжя не витрачають практично всі свої гроші на довгостроковий догляд. Справа в тому, що гроші, спочатку належав до спільноти чоловік не має значення.

Проблема № 3: Спроби активами зсуву загнані в кут IRS
Відповідно до правил податку на дарування, ви можете дати будь-якій людині всього за $ 11 000 на рік (ви можете дати необмежену кількість, щоб ваш чоловік). Таким чином, навіть якщо ви спробуєте дати гроші на вітер, IRS буде обмежувати швидкість, з якою ви можете приступити.

Проблема № 4: Ця стратегія неетично …
Будь ласка, пам’ятайте, що Medicaid фінансується за рахунок платників податків, щоб допомогти дійсно нужденним нашого суспільства – не як середній клас податку виверт, щоб захистити свої активи.

Завдання № 5: … і незаконного, теж!
Конгрес знає, що лише деякі споживачі мають уяви або знань, щоб ефективно виконати активів зміни стратегії. Так, з метою запобігання професійних консультантів від обміну цією інформацією, Конгрес прийняв закон, який зробив його за злочин радники адвоката або надання допомоги споживачам у їх зусилля з переходу активів. Тому не потрудився просити вашого юриста, бухгалтера або фінансового консультанта на допомогу, розумні не надали.