премій парадоксально парити коли рейтинг

Як це могло б бути поганою новиною, що клієнти задоволені своєю страховці? Чи не означає це, що страхові компанії роблять хорошу роботу? Забезпечення хороше обслуговування? Зрештою, ця інформація надходить з відгуків споживачів!

Це дійсно не погана новина точно. На жаль, новин, які прийшли разом з ним, що ціни ростуть.

Consumer Reports виявили, що 86% покупців дуже задоволені таким чином, що 22 найбільших страховиків претензії обробляються для своїх автомобілів. Дослідження обстежує близько 30000 чоловік, які подали позови в період з січня по червень ’06 ’09. Заявники відповіли Оцінка числа від 0 до 100, 100 є найбільш задоволені звичайно. Грубо кажучи, йдеться в дослідженні, що 60 був досить задоволені, 80 були дуже задоволені, і ті, хто відповіли 100 були повністю задоволені.

Тим не менш, легко і обережно ставимося до результатів. Природно, більшість людей, чиї вимоги були узгоджені дасть 100, в той час як ті, хто отримав менше, ніж вони думали, що вони заслужили відповідав десь посередині. Якщо хтось претензії було відмовлено, незалежно від того, якщо вимога було нерозумно, 0 Рахунок міг вносити дані значно знизилися.
Проте, за величезної кількості відповідей, результати, ймовірно, досить точно і дуже позитивним для галузі в цілому.

Критерії за рішення можуть також включити час відгуку на свої претензії. Три чверті заявників отримали відповідь у віці до двох тижнів, будь то позитивні чи ні.

Логіці, то, підказує, що так як страховики роблять так добре і споживачі впевнені, більше число людей купувати страховку для їх транспортного засобу і темпи зможе бути знижене або принаймні, залишаються тими ж. Тим не менш, в 1 з 6 американців, які їздять до цих пір немає автострахування. На питання, чому у них не було активної політики незважаючи на нього потрібно за законом, вони пояснили, що вони просто не могли собі цього дозволити.

Враховуючи ставки збільшилися на 10% за 2,5 роки за даними дослідження, малоймовірно, що ці незастрахованих вийме політики найближчим часом.
Одна десята збільшення страхових внесків може представляти тисяч доларів на рік, що може означати, що все більше людей будуть незабаром незастрахованих.

Але якщо страхові компанії справи йдуть добре, чому вони підвищувати ставки?

Вони були досить тихо з цього питання. Там немає необхідної кореляції між задоволеністю клієнтів і прибутку, однак. Якщо так багато людей раді про свої претензії, це означає, що страхові компанії виплачують багато грошей, щоб вони могли бути боляче трохи матеріально.
Можливо також, що люди просто отримувати більше аварій і шукає менше знижки.

Саме дослідження не ясно, чи був люди, які бачили, збільшення страхових внесків були тільки ті, хто потрапив в аварію або якщо це була широка громадськість авто страхових компаній, які відповіли.

У той час як це, з економікою, яка не зовсім вчинив що, гідне слово “відновлення”, і більш напружених водіїв на дорозі, ніж коли-небудь, люди ніколи не потребував надійні і дешеві авто страхування це багато.