премій зі страхування життя, ймовірно, зросте, оскільки тарифи життя оцінки знижуватися

У зв’язку з тим, що ринкові процентні ставки знижувалися протягом близько п’яти років, максимальна процентна ставка оцінки, які можуть бути використані для розрахунку обов’язкові резерви на поліси страхування життя, ймовірно, буде знижуватися з поточних 4,5 відсотка протягом тривалого терміну дії договору страхування життя приблизно на 4 відсотки.

Коли, нарешті, це зміна відбувається, носії доведеться використовувати 4 відсотків або більше низькою процентною ставкою при розрахунку обов’язкові резерви на тривалий гарантований тривалість полісів страхування життя, у тому числі як цілих полісів страхування життя і універсального страхування життя. Максимальна ставка оцінка інтерес визначається як засіб представлення консервативних чиста ставка процентного доходу за політику зобов’язання забезпечуються активами.

Хоча інтерес ринку ставки були збільшення за останній час, безсилі згадати щось конкретне: максимальна сума оцінки процентна ставка буде на основі розрахунку, який специфічно відображає історію відставання в інтересах ринку цінами. Цей розрахунок включає в минулому в середньому від одного до трьох років тому, з використанням процентних ставок від Індекс корпоративних облігацій Moody ‘s.

Що це означає для перевізників і для покупців страхування життя при встановленої максимальної ставки оцінку побачити зниження? Якщо ці люди дбають, і чому?, Запитує Рене Lacape, радіо-ток-шоу для, Радіо Nueva, станції радіо Каліфорнії, хостів Показати охоплюють страхування життя і фінансових питань ». Зниження максимальної процентної ставки могли б зробити оцінку страхових продуктів набагато дорожче як для споживачів, так і для перевізників, а також. ”

Якщо все інше рівні, то зменшення цього процентні ставки, швидше за все, підвищення рівня обов’язкові резерви для нових продажів продуктів страхування життя, зниження прибутку. Перевізники повинні дивитися на продукти, які в даний час видаються, оцінки впливу, що такий зниженою процентною ставкою може надати на прибутковість цих продуктів.

Деякі компанії вже приступили до оцінки впливу на прибуток, яку комісари Стандарт Прості таблиці смертності 1980 була в порівнянні з 2001 ОГО таблиці смертності щодо цінностей та грошових резервів.

Зниження максимальної процентної ставки для статутних податку може бути в змозі компенсувати зниження обов’язкові резерви, і може навіть бути в змозі вимагати збільшення премії на основі ключових сегментах продажів нових страхування життя. Ці підвищені кількості премій дійсно може зробити це набагато більш важкі для страхових агентів розмістити свій бізнес.

“Якщо обов’язкові резерви збільшуються, то рівні капіталу в залежності від ризику, швидше за все, також збільшиться”, говорить Рене Lacape.

Там ще одну потенційну полегшення, що буде надана страховиками при встановленої максимальної ставки оцінка змінилася. Це резерв, що процентні ставки, які використовуються при розрахунку резервів для федеральних відрахувань з податку на прибуток також буде знижуватися в тому ж календарному році, надаючи більше можливостей для податкового резерву збільшуватися. Це може створити значно більший податкове вирахування, зниження податків все навколо.

Так що деякі з можливих впливів на продукти, які будуть виникати в результаті зниження ставки інтересу оцінку? Є кілька різних впливів, які можливі –

– Перевізники, можливо, доведеться діяти швидше, ніж раніше, у 2001 році таблиці смертності ОГО як спосіб отримати полегшення.

– Премії може зрости, особливо для некурящих і молодшого віку.

– Резервний підходи, засновані на основних може отримати більшу кількість уваги.

– Де смертності звичай мати менший вплив, може бути більший вплив на певні сегменти, якщо статутний процентна ставка оцінка повинна знижуватися.

З урахуванням фактичних змін і можливі зміни, у поєднанні з імовірністю, що чотири відсотки оцінки швидкості буде дотримуватися навколо деякий час, це буде дуже важливо в найближчому майбутньому для страхових компаній для оцінки окремих впливів і кумулятивний вплив. “Ми не впевнені, як це буде все грати, але, звичайно, це те, щоб бути в курсі”, говорить Рене Lacape.