пред’явленні претензії на страхування автомобіля

З страхування автомобіля стає все більш дорогим з кожним роком, це платить, щоб бути обачним і переконайтеся, що ви робите все можливе, щоб переконатися, що ваш страхування автомобіля не йдуть вгору без необхідності. Загальної стратегії для забезпечення того, щоб вартість вашої політики запанував для захисту вашого ніяких претензій бонус, не стверджую, якщо тільки це не обов’язково.

Хоча це мінімальна сума покриття закон очікує від вас, він не охоплює дуже багато – наприклад, якщо Ваш автомобіль знаходиться в аварію і отримує списані, ви втратите вартості вашого автомобіля.

Наступний рівень третій стороні кришки з, пожежі та крадіжки – На додаток до покриття третім особам у разі аварії цей рівень кришка також захищає вас від крадіжки вашого автомобіля і випадку автомобіль, яким підпалили. Ця кришка не буде охоплювати вас за будь-які особисті речі або додаткові послуги, які ви додали до машини.

Більшість людей вибирають всеосяжне покриття – це покриває третім особам, пожежі та крадіжки, а також пошкодження автомобіля (будь то його викликали вами або кимось ще), і пошкодження, втрати або крадіжки ніякого майна здійснюється у вашому автомобілі.

Першим кроком слід враховувати при прийнятті будь-яких претензій на страхування автомобіля є те, що охоплені? Конкретні деталі політики та характеру вимоги продиктовані тип кришки.

Наприклад, ваша страхування включають в себе заміну замків? Чи можете ви претендувати на особисті речі і якщо так, то вироби покриті і в якій вартості?

Варто відзначити, що багато людей в ці дні мають домашнього страхування, яка охоплює статті, що враховуються в вашому автомобілі – перевірте різницю в політиці і подивіться, який страховий поліс є більш економічно ефективним, щоб позов.

Є два основних фактори слід враховувати при прийнятті претензії – надмірне зарядження вашого і ваших немає претензій бонус.

– Перевищення

Надмірна заряд, скільки ви готові платити у випадку аварії. Ваша страхова компанія може встановити обов’язкове надлишкового заряду або надмірне зарядження бути добровільним – залежно від обставин, золоте правило, тим більше перевищення ви готові платити менше преміум ваші.

Відносне вплив надлишкового заряду повинно відігравати важливу роль в ухваленні рішення або не слід подати позов.

У гіпотетичної ситуації, що ви потрапили в аварію, що призводить до 400 фунтів суму збитку, перші 200 фунтів стерлінгів будуть покриті за рахунок зайвого, а решту 200 фунтів стерлінгів будуть покриті за рахунок страхової компанії. Якщо ваш позов менше £ 200, то страхова компанія не буде платити нічого.

Отже, до тих пір, як стверджують це більше, ніж перевищення ви повинні подати позов, чи не так?

Не обов’язково – це приводить нас до нашого наступного основних чинників:

– Немає претензій бонус

Для деяких людей думку про втрату їх немає претензій бонус нічних кошмарів. Це не дивно, – яка-ніяка політика претензій бонус можна заощадити 65% на премії, якщо у вас є п’ять або більше років, ніяких претензій.

Конкретні деталі вашого немає претензій бонус варіюватися від політики до політики – з деяким ні кварталі: якщо ви зробите претензію, ви втрачаєте ваш бонус. З інших є система “трьох ударів, і ви перебуваєте поза”, в якому ви маєте право зробити два позови протягом певного періоду часу, але третина призведе до втрати вашого бонусу.

Там не будуть також захищені ніякої політики претензій бонус де ви можете заплатити додаткову премію для захисту ваших претензій немає бонусів, так що навіть якщо у вас є, щоб подати позов вам заощадити гроші.

Пред’явленні претензії на страхування автомобіля може стати актом порівнянні кредиту і короткі вартісному вираженні проти нагороди. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно зважити, а не тільки вартість претензії, але про те, що позов буде мати на вашій премії.