пред’явити позов водій, який скоїв порушення

Ви були в дорожньо-транспортній пригоді. Ваш автомобіль був пошкоджений. Сподіваюся, ви не були серйозно поранені. Зараз ви дивитеся на позов водій, який скоїв порушення, так що ви відправити лист вимоги з усіма подробицями втрати і збитки, завдані в інший водій, AOS страхової компанії. Це початок іноді напружений процес у спробі домовитися про врегулювання з монтажником вимог. Ця людина може бути використаний безпосередньо до страховика або може бути позаштатним парламентер введені, щоб мати справу з вашої заявкою. У кожному разі, це ваш основною точкою контакту протягом першої частини процесу.

Якщо ви не впевнені, зробити це самостійно, то вам потрібно знайти адвоката, щоб зробити це за вас. Проблема знає, скільки вимагати. Тільки досвідчені адвокати знати керівництво цифри встановлених вашій державі, AOS суди за тілесні ушкодження і може поставити загальне число на вартість вашої претензії за біль і страждання. Однак, якщо немає більш незначні травми і майже всі витрати і збитки можуть бути визначені кількісно, ​​ви можете впоратися з цим самостійно і уникнути відмови від частки позов на адвоката. Просто зібрати пакет медичних рахунків, квитанцій для всіх інших витрат, деталі втрачені оплати праці, і так далі. Якщо ви хочете бути трохи більш пасивною, відправляти вичерпну інформацію і чекати монтажником вимог, щоб зробити пропозицію.

Кожен, хто працює як монтажником вимог дається врегулювання діапазоні страховик. Природа людини, яким він є, наладчики завжди починаються за найнижчими номером. Як ви ведете переговори, регулятор буде повільно рухатися вгору, але, як і коли максимальна кількість буде досягнуто, буде не більше пропозицій. Якщо ви відчуваєте це, Äúfinal, AU пропозиція все ще занадто низький, тепер потрібно, щоб рухатися вгору по ланцюжку командування в страхову компанію. Регулятор не має права збільшити пропозицію. Ви повинні знайти людину, яка може поліпшити пропозицію. Якщо ви пропустили деякі з доказів, зараз саме час, щоб привести його у підтримку вашої заяви. В іншому випадку він, AOS до вашою силою переконання. Якщо це не дають результатів, ви досягли великих рішень. Це коли рукавички відірватися і починається справжня боротьба. Ви можете знайти адвоката, щоб впоратися з нею для вас або ви можете взяти на себе страхова компанія авто самостійно. Є два варіанти для самодопомоги. По-перше, подати скаргу у вашій державі, AOS Департаменту страхування. Якщо Міністерство вважає страховик, винних у не пропонує більше, більшість держав мають право замовити страховика збільшити пропозицію врегулювання. Той факт, що дійсна скарга також реєструється до страховика. Деякі держави назвати й присоромити компаній автострахування. Крім того, багато політиків містити умови дозволяють посередництво або арбітраж. Ви можете переслідувати компанію самостійно. Якщо посередника чи арбітра згоден з вами, врегулювання збільшується. Якщо все не вийде, адвокат може подати до суду, якщо його професійну думку підтримує переслідуючи претензії.