працює транспортного засобу на фінансування

Маючи автомобіль для більшості людей є необхідністю. Можливо, коли ви купили свій автомобіль, ви потребували чимось відразу ж і не мають можливості домовитися про більш вигідних фінансових умовах. Незалежно від ситуації, чи варто ваш час, щоб переглянути свій авто в кредит. Визначте, які ваші поточний курс і шукати можливості для рефінансування за нижчою ставкою.

шукати зниженою відсотковою ставкою

Першою авеню, щоб спробувати це обговорити з вашим поточним кредитором можливість отримання зниженої ставки по кредиту. Якщо ви є клієнтом з доброю репутацією, у вас є відмінний шанс ця опція працює для вас. Якщо кредитор відкрита для скорочення поточних показників, ви можете в кінцевому підсумку заощаджує багато часу і грошей, не маючи на рефінансування кредиту, але як і раніше отримувати переваги низьких процентних ставок. Beatthatquote в даний час пропонує низькі процентні ставки за беззаставними кредитами на ринку Великобританії, так що варто поглянути на їх сайті.

вивчить можливості рефінансування боргу

Якщо наведена переговорів ставка не вийде, ви повинні досліджувати ваші інші варіанти рефінансування. Почнемо з розгляду поточних кредитних документів і знати, скільки ви платите. З’ясуйте, чи є поточний кредитор бере покарання або інші комісії при оплаті вашого первинного кредиту відключалася раніше, ніж погодився. Деякі кредитори можуть стягувати кілька сотень фунтів за передоплату кредиту.

зрозуміти поточний кредиту

По-друге, ви повинні зрозуміти, як процентна ставка за поточним кредитом розраховується. Прості кредити будуть стягувати пені за кожний день, заснованої на балансі залишилося заборгованості. Тим не менш, є деякі випадки, коли кредитор може стягувати більше 50% частки участі в першій половині терміну кредиту. Якщо ви оплачуєте кредит рано, ви будете в кінцевому підсумку платити більше грошей. Якщо ваш поточний кредит застосовує це правило, щоб ваш кредит, переконайтеся, що ви питаєте про процедури, щоб повернутися відсотки заздалегідь. Погляньте на кредитного калькулятора Альянс та Лестер для подальших розрахунків на погашення кредиту.

проаналізувати ваш кредитний звіт

Далі вам потрібно замовити копію вашого кредитного звіту. Якщо ви недавно випробували або іншої фінансової ситуації, що негативно вплинули на ваш рахунок кредиту, зараз не час для рефінансування ви автокредитування. Однак, якщо ви стали більш стабільними з вашого доходу і вашу роботу, так як час, який ви купили автомобіль або загальне поліпшення вашого кредитного рейтингу, так як ваш первинний договір про фінансування, ви можете мати право на кредит рефінансування з кращого процентної ставки. Погляньте на основні агентство кредитної інформації, такі як Experian для цього.

Якщо ви перебуваєте в хорошій фінансовій місці і зацікавлені в рефінансуванні вашого автомобіля кредиту, ви можете в кінцевому підсумку заощаджує багато грошей з більш низькою процентною ставкою. Переконайтеся, що ви отримуєте інформацію від кількох кредиторів, щоб отримати найкраще справу і найнижча процентна ставка. Якщо ви не фінансові досить стабільна, щоб рефінансувати прямо зараз, роблять його одним з ваших короткострокових фінансових цілей для поліпшення загальної рахунок кредиту, щоб ви могли звернутися рефінансування найближчим часом.