практичні ідеї для зниження страхових вашого орендаря премій

Використовуючи кілька простих процедур, як правило, ви зможете скоротити ваші премії орендарів страхування до простого мінімуму. Отримання страхового недорогий орендаря не так складно, як ви можете вірити, але ви повинні будете зробити, як мінімум, отримати роботу найбільша знижки. Кілька практик може бути досить легко зробити, і заощадити гарну суму грошей, у той час як інші підходи, може зажадати трохи більше праці. Тим не менш, зниження страхові тарифи до мінімуму цілком може заощадити вам багато грошей на довгі роки.

Отримання найдешевші орендарів страхування онлайн досить безболісно. Найперше, що вам потрібно зробити, це відвідати пару сайтів страхової порівняння і отримання страховки цитати з декількох страхових агентств. Типу “орендаря страхової порівняння” або щось подібне в пошуковій системі, і ви зіткнетеся з десятків сайтів, які зможуть надати вам цитати з топ-рейтинг страхових компаній. Це просто питання заповнення однієї швидкої форму, щоб отримати ці ставки. Більш того, як правило більшість з цих страхових компаній, які ви отримаєте від ціни є A-рейтингу, так що ви можете бути впевнені, що ви отримуєте ціни від великих агентств, а не крихітні безвідповідальний агентств.

Коли ви отримуєте тариф, який задовольняє всі ще є робота, щоб зробити, якщо ви хочете отримати найнижчі премії за страхування онлайн орендарів. Вам потрібно буде індивідуально розмовляти з агентом з цієї компанії, щоб знайти інші знижки, які ви можете претендувати на. З невеликою кількістю зусиль можна істотно скоротити страхові тарифи. Найпростіший спосіб скоротити ваші платежі премія для консолідації даних страхових полісів. Поговоріть з агентом, щоб дізнатися, скільки грошей ви зможете заощадити, купуючи обидва ваших орендарів і авто страхові поліси від їх агентства. Найчастіше, Ви скинете ваші ставки на цілих 15% і більше з цим методом.

Маленькі речі, такі як вік або кредитна оцінка може слеш свій курс. Літні люди будуть, як правило, надаються знижки на свої премії. Крім того, люди, які мають відмінні оцінки кредитних також отримає знижені ставки. З цієї причини дуже важливо зберегти підвищений кредитний рейтинг.

Низький франшиз збільшить страхові внески так що ви, можливо, захочете дізнатися, скільки ви в змозі зберегти за рахунок збільшення вашої франшизи. Наприклад, якщо франшиза становить $ 250 ви зможете заощадити значну суму, збільшивши його до $ 1000. У разі заявлені втрати ви будете в кінцевому підсумку платити додаткові $ 750, але скоротився рівень потенційно може заощадити вам багато грошей протягом більш тривалого періоду часу.

Один хороший підхід для зниження ваших ставок, щоб попросити агента, щоб допомогти вам у пошуку знижки, які ви можете претендувати. Страхові агентства надають знижки для всіх видів товарів. Наприклад, якщо ви належите до певної організації або не курите ви, як правило, право на страхування знизилися орендаря премій. Є багато знижки надійшли, так і вашого агента перейти на кожного з них, так що ви можете отримати знижку кожен ви можете претендувати. Ви можете зазвичай розкрити кілька знижки, які можуть знизити страхові тарифи істотно.

Установка елементів у вашому будинку або квартирі, як пожежна сигналізація, злом сигналізації, ригелі, і кілька додаткових елементів, як правило, скоротити ставки по страхуванню вашого орендаря. І дізнайтеся про кращих премій ви просто повинні ставити питання своєму страховому агентові. Вони, як правило, раді допомогти Вам у будь-якому випадку вони можуть, щоб зібрати ваш бізнес. Це не занадто вимогливі, щоб розкопати недорогий онлайн страхування орендарів, ви просто повинні зробити невелику домашню роботу і запитати невелика кількість питань.