право на отримання соціального захисту інвалідів Чи маєте ви право

право на отримання соціального захисту інвалідів: Чи маєте ви право?
Знайти себе відключені до того, що ви не в змозі працювати є надзвичайно складній ситуації. Ніхто не вибирає, щоб не стати фізично недієздатним, але є фінансова допомога через федеральну програму уряду, соціальне страхування по інвалідності (SSDI). Кваліфікаційні для SSDI може бути важкий процес, але якщо ви проходите випробування, прибуток, яку ви будете зібрати з програми може допомогти зберегти вашу фінансову безпеку. Ви можете подати заяву через місцевий офіс Управління соціального страхування або в Інтернеті.
Перш за все, необхідно з’ясувати, якщо ви відповідаєте вимогам початковій зайнятості мінімум. Управління соціального забезпечення є стіл онлайн, яка покаже вам, як розрахувати свій зайнятість.

Для того, щоб претендувати на виплати SSDI, ви повинні бути у віці до 65 років і стан вашого здоров’я повинні бути як очікується, триватиме не менше року, або, як очікується, призведе до смерті. Ви також повинні були постійно не в змозі працювати протягом як мінімум п’яти місяців, перш ніж ви можете почати отримувати вигоду. Ви повинні заплатили в SSDI під час вашої зайнятості.
Ваш стан здоров’я є основним критерієм для кваліфікації для SSDI. Є певні порушення, які вважаються настільки серйозним, щоб автоматично якість один для SSDI.
Є чотирнадцять категорій в дорослому перелік порушень, починаючи від імунітету до опорно-рухового апарату. Якщо ваша інвалідність у списку, у вас є дуже гарні шанси на кваліфікацію вигоди. Якщо його немає в списку, ретельну оцінку стану вашого здоров’я буде зроблено для того, щоб визначити, якщо це настільки сильним, як порушення в списку.
Ваша заява на одержання допомоги SSDI повинні бути обгрунтовані з великою кількістю документації, в тому числі вашій картці соціального забезпечення, ваша робота, підтверджують прибуток, податковий облік і розрахунок заробітної плати внески до SSDI. Ви повинні бути в змозі показати через свою роботу історії, яку ви мали значні відсутності через вашої знецінення. Найголовніше, ви повинні забезпечити повне медичне докази на обгрунтування, що ваш знецінення досить серйозна, щоб перешкодити вам підтримки працевлаштування. Це медичний висновок буде включати в себе відвідування лікаря, ліки, медичні тести, терапії та госпіталізації. Ви можете бути зобов’язані відвідати стороннього лікаря. Чим більше медичні докази ви можете надати, щоб довести свої претензії, тим більше шансів, Ви отримуєте можливість SSDI.
Ваша претензія розглянуті Державної інвалідності Визначення служб (SSD) у вашому регіоні. Зазвичай це займає як мінімум дев’яносто днів для розгляду вашої заяви, але це може зайняти до одного року. Якщо вам пощастить, ваш позов буде затверджений на початковому рівні, але найчастіше, це буде заборонений. Якщо ви отримали відмову, ви повинні подати апеляцію. Це може зайняти від дев’яноста днів до одного року для завершення процесу оскарження, але це варто того, щоб отримати доступ до цієї важливої ​​федеральної гарантійними захисту вашого фінансового благополуччя.