право медичного страхування, щоб мати

Я переїхав до Флориди в минулі вихідні Дня пам’яті в 1987 році з моїм другом, і наш син і відразу ж почав шукати роботу в офісі. Мені дуже пощастило, і знайшов роботу близько трьох тижнів потому з відомою компанією, яка була дуже близька до моєї нової квартирі. У мій перший день на роботі я повинен був вибрати медичну страховку, і було два планів на вибір. Один план був звичайний план, як я звик на північ, де ви могли використовувати ваш поточний лікаря і піти в лікарню вибір, якщо Вам буде потрібно. Інший план був новий для мене, це було ОПЗ.

Представник HR пояснив, що ОПЗ був і переваги вибору одного плану в інший. Покриття було схоже і вартість пакету мені потрібно для себе і дитини в основному була такої ж суми. З ОПЗ я мав би використати свої лікарі і тільки деякі лікарні в моїй області. Я подивився на список лікарів HR агент дав мені, і я знайшов кілька близький до мого дому. Були також дві лікарні поблизу також. Будучи новим для області, у мене не було доктора для моєї дитини або сам ще. Я думав, вибираючи лікарі з цього списку було б дуже зручно. Тому я вибрав план ОПЗ на медичне страхування.

У той час я не розумів, що, вибираючи план ОПЗ я б врятувати себе стільки стресу пізніше. Я працював тільки на короткий час, коли я почав відчувати себе хворим весь час. Мій одяг стають обмеженими, і я думав, що набирають вагу, тому що я їв обід в їдальні майже кожен день. Після деякої речі відбулися й інші речі не зробив, я думав, що може бути вагітна.

Коли я взяв тест на вагітність, він вийшов позитивним. Мій основний лікуючий лікар направив мене до акушерство / гінекологія від плану ОПЗ. Акушер сказав, що мені було близько семи тижнів вагітності. Я очікував цією ситуацією, щоб бути величезною проблемою. Я пропрацювала на мою нову роботу менш ніж через місяць, так що моя вагітність була вже існуючі умови. З медичної страховки у мене був на своїй старій роботі, моя вагітність не були б покриті.

Співробітник запропонував мені поговорити з HR агента, щоб дізнатися, що мої варіанти були з моїм медичним страхуванням. Я був впевнений, що вагітність не були б покриті. Я поняття не мав, як це вагітність і доставки будуть оплачені, і я не міг уявити собі вартість. Дама в HR запитали мене, який у мене був страховий. Вона сказала мені, мені пощастило, коли я вибрав, тому що ОПЗ ОПЗ не виключав раніше існуючих умов. ОПЗ покриті моєї вагітності, але інший план страхування не покрила б його.

Я був абсолютно здивований, дізнавшись, що я не доведеться платити доплати за моєю допологової відвідувань. Я навіть не мають доплати, коли я пішов до лікарні народжувати. Вся моя досвіду, що вагітність була чудова від лікарів до лікарні співробітники мати справу зі страховою компанією. З цього моменту, з наступним завданням, в будь-який час у мене був вибір між ОПЗ і іншою страховою компанією, я вибрав ОПЗ.