правильний шлях, щоб забрати тимчасове страхування ван

Вам потрібен фургон для свята, щоб допомогти Вам переїхати в нове місце, або для деяких інших короткострокових причини. Якщо ви розглядати запозичення ван іншої людини протягом короткого періоду, візьміть до уваги те, що може статися, якщо ви повинні були отримати в аварію. Чи буде ваша звичайна страхування автомобіля покрила тебе? Навіть якщо ви потрапляєте ви ризикуєте втратити немає претензій знижкою. Для тих, хто тільки є на диску ван протягом короткого періоду часу, то немає ніякої необхідності мати постійний ван страхування політики, якщо вам трапиться вимагають ван тільки 1 тиждень, 2 або 3 тижні, або місяць, 2 місяці , 3 місяці, 6 місяців або навіть більше.

Коли воно відноситься до короткострокового страхування фургона, тим не менше, існують і інші аспекти, щоб брати до уваги. Насамперед, не всі будуть мати право. Правила змінюються в залежності від страховика, проте в середньому вам доведеться бути між 24 і 74, і ви повинні будете мати провела повний водіння Великобританії ліцензії на строк не менше року. Ваш файл додатково повинна бути чистою. Все, що більше, ніж шість очок, і ви заборонені. Якщо ви стверджували на вашій політиці в останні кілька років Вам також може бути в небезпеці.

Є досить багато корпорацій тепер які спеціалізуються на наданні одного тижня ван страхування, у вихідні дні ван страхового покриття, в один прекрасний день ван страхування і багато різних сумішей нічого до і після 28 днів коштує кришку. Інші компанії не спеціалізуються на ван страхування, але як і раніше зосереджена повністю на короткострокові промисловості, в цьому випадку він найкраще отримати настільки ж індивідуальний страховий поліс. Це просто означає, що ви не платите додатково за все щорічні абонентів і неминуче збільшення ризиків, пов’язаних з великою політикою. Хоча це не означає, що дещо більше і більше загальні страхові компанії не пропонують особливо конкурентоспроможної політики.

Час, необхідний також може змінюватися. Численні страхові поліси зосередитися на політиці 1 місяць. Тим не менш, це може бути занадто тривалим. Якщо ви хотіли б його на більш короткий період часу ви можете знайти тижневі і навіть вихідні пропозиції. Відкриваючи найкращі ціни також бути проблемою. Якщо у вас є хороша запис з існуючим страхування ви могли б подовжити його на необхідний період за непоганим тарифом. Багато основної компанії будуть пропонувати котирування і відбувається підвищення різних фахівців у цій галузі.

Тимчасові ван страхування може бути правильне вирішення для бізнесу, а також для фізичних осіб. Це має комерційний сенс заощадити гроші на дорогих премій на страхування ваших працівників водити фургони, як і коли потрібно їм. Там, як правило максимальну кількість короткострокових покриття ви можете купити (наприклад, 28 днів) до тимчасового водій повинен бути доданий до висвітлення ще раз, але це може бути простою курс дій.

Якщо ви їдете ван всередині Великобританії або ЄС, це закон вимагає наявності ван страхування. Ван страхування дозволить страхувальникам водити фургон до 3,5 тонн. Ви можете вибрати для страхового покриття; третя пожежа партії і злодійство, або третя сторона покриття. Для того щоб вам відкрити для себе найкраще справу на страхове покриття фургона, ми будемо шукати панель із понад 30 провідних компаній транспортного засобу бізнесу, щоб дати вам чудову пропозицію з оцінки кількість котирувань протягом декількох хвилин в Інтернеті.