правила є правила зі страховими

В останній день у школі, коли мій син був у першому класі він був у позашкільні програми грають на дитячому майданчику, очікуючи його тато, мій колишній чоловік, щоб забрати його після роботи. Тільки кілька хвилин до мого колишнього прибув до школи, мій маленький хлопчик порізав коліно відкритою, і травма була дуже серйозною. Після школи координатор програми сказав йому, що в лікарню тільки в двох кварталах від школи, так що мій колишній зачерпнув мого сина і кинувся з ним у відділення невідкладної допомоги. Мені подзвонили на роботі, щоб зустрітися з моїм сином і його тато в лікарні, і я пішов з роботи відразу.

Співробітники швидкої допомоги була відмінною. Вони втішали мій син, заспокоїлася його виснажені тато, і був мій маленький хлопчик зашили і готовий до роботи, навіть перш, ніж я дістався до лікарні. Нам наказали тримати ноги прямими протягом декількох днів і не дозволяйте йому ходити, якщо воно не було необхідності. Після того як ми привезли його додому з лікарні і, нарешті, заспокоїв себе вниз з такою лякає досвід, я, нарешті, думали про те, як поїздка у відділення невідкладної допомоги був оплачений. Мій син був покритий моєї страховки, а моя колишня не їсти копія моєї страхової карти. Персонал лікарні не просив, щоб побачити його в той час як я був там, або. Мій колишній сказав мені, що не думав, і він дав у лікарню його страхової карти. Я вважав, що не буде занадто великою проблемою, я б просто зателефонувати в лікарню наступного дня і дати їм мій страхової інформації.

На наступний день я сказав моєму босові, що сталося і сказав Id повинен подзвонити в лікарню, щоб розібратися в незначній аварії. Мій бос сказав, що якщо я, охоплюються планом HMO там можуть бути проблеми. Він сказав з ОПЗ я міг використовувати тільки лікарі і лікарні на їх плану. Він сказав, що вони не будуть покривати витрати, якщо не було небезпечним для життя надзвичайної ситуації або лікарям або лікарням на їх план не були доступні, і я повинен був отримати дозвіл.

Я подзвонив в страхову компанію, і звичайно ж, мій бос був правий. Усього кілька хвилин від лікарні, де моя колишня взяв мого сина була лікарня на плані ОПЗ. Хоч я і сказав їм, як батько запанікував моєї дитини була і пояснила всю ситуацію для них, вони сказали мені, що витрати не можуть бути покриті. Тим не менш, вони сказали мені, це рішення може бути оскаржене, але це мало бути в письмовій формі.

У дуже хорошому лист моїм ОПЗ я докладно розповів, наскільки серйозні ушкодження мого коліна синів був, як мій колишній запанікували, коли він побачив кривавий поріз на коліні трохи хлопчиків, як це була проста помилка, що забув наш син був покритий моя страхова, а не його, і як у лікарні прийняли його страхування. Я запитав їх, що через ці обставини, то і вони будь ласка, зробити виняток у нашому випадку і оплатити витрати. Я повернувся дуже хороший лист про те, наше прохання було відхилене. Без жодного сумніву, ми повинні були відвалити це все самі.

Насправді, мені подобається HMO планів. У них є багато лікарів і лікарень на вибір. Але коли справа доходить до просити виключення для виходу їхнього плану, особливо після Насправді, правила є правила.