правила, які ви повинні знати, з медичним страхуванням

Медичні страхові компанії може бути порочним, особливо тепер, їм теж потрібно задушити з глобальною економічною кризою. Можливість стає ще ясніше, якщо записи скарг на страховиків. Будь-яка людина може стати жертвою, і це може трапитися з групових, індивідуальних, групових і роботу на основі планів медичного страхування, так і державні федеральні закони передбачають правовий захист. Ми ніколи не повинні забувати, однак, що ці ж самі закони захищають страхові компанії, а також.

Спонсорованих роботодавцем правил роботи в групі здоров’я плану в основному такі ж в різних державах, бо це федеральний уряд, які відрізняють його. Додаткові закони держава може змінити захист, все ж. Недискримінації захисту, наприклад, говорить, що жоден роботодавець не повинні засновувати права на групи здоров’я плану на стан здоров’я. Це також відноситься до перевагами, але не з пропонують різні покриття. Як і в особливий період реєстрації, 30 днів має бути надана працівникові надійти або змінити групу здоров’я плану.

Роботодавець не може відмовити або стягувати більше окремих групи плану через вже існуючі умови, але може вводити тимчасові винятки періоду не більше 12 місяців, але не відносяться до вагітності, новонароджених, і генетичної інформації. Період очікування повинні враховуватися разом з попередньо-отл. На лікуванні протягом 6 місяців до вступу в план групи здоров’я може обмежити охоплення. Якщо раніше не брав участі в групу план без перерви 63 послідовних днів, свідоцтво про похвальною покриття може зменшити попереднього колишніх період.

У ситуації, коли претензії були mistakably не надається з спонсорованих роботодавцем планів групи, внутрішні апеляційного процесу або незалежного зовнішнього рецензента може допомогти. З іншого боку, суперечки з індивідуального медичного страхування, агент часто дає допомогу крім внутрішнього процесу апеляції і незалежним зовнішнім рецензентом. Але тому що страхові компанії платять агентам, остерігайтеся будь-яких обманних дій і тримати відділ державного страхування під рукою.

Індивідуальне медичне страхування планує значно відрізнятися в різних штатах, тому що вони регулюють їх, роблячи спонсорованих роботодавцем плани пропонують більше захисту. Можна бути відхилена будь-якого плану через стан здоров’я або вже існуючі умови. Інші держави, тим не менш, пропонуємо гарантований питання, який означає, що окремі плани в галузі охорони здоров’я повинні продати все, незалежно від стану здоров’я.

Покриття суворо обмежена з індивідуальними планами, і може фактично виключає переваг, таких як материнство і відпускаються за рецептом ліків. Багато нав’язати високий річний франшизи, в той час як у деяких штатах, охоплення основними перевагами є стандартною політики. Вершники і виключення можуть бути запропоновані в залежності від стану правил. Страховики можуть досліджувати минуле медичних записів і вирішив чи є у вас вже існуючими умовами. Щоб дізнатися, чи дійсно це відноситься до вас, і як довго розслідування може бути зроблено, перевірте на кафедрі державного страхування.

Преміум витрати також варіюються від штату до штату, так знайте курс. Ви можете жити там, де є сообщества Рейтинг, в якому стан здоров’я не є визначальним фактором того, наскільки премія. Durational рейтингу, з яким збільшення страхових внесків на оновлення можна застосовувати на вашому місці замість першого згадується. І знаєте, що є держави, які дозволяють повторно андеррайтингу якому премій збільшиться на оновлення, коли ви захворіли.

З Асоціацією-продав медичного страхування, правила недискримінації, особливі періоди реєстрації, обмеження на вже існуючі умови виключення періоди, а також кредитні покриття не слід плутати з таким же, з індивідуальними і спонсорованих роботодавцем планів в галузі охорони здоров’я. Відмінності можуть варіюватися від штату до штату. Перш ніж прийняти рішення приєднатися до будь великій групі, дізнатися стан захисту, які застосовують такі, чи була певна політика застосовується, коли ви перебуваєте поза вашого штату або в місці, де ви живете. Страховики зі скаргами переважаючими інших безумовно не повинна включити в список опцій.