правила для страхових компаній

Поручитель асоціації Америки робить ставки за облігаціями. Страхування від вогню ціни зроблені загальнодержавних, регіональних, і кілька місцевих “інспекція” або рейтинг бюро. Рейтинг бюро збирають статистику, а потім розвивати Ціни та графіків тарифікації, які повинні застосовуватися до затвердженими формами політики. Рейтинг бюро часто несуть відповідальність за стандартизацію страхових полісів. Це важко зробити і керувати швидкістю якщо контракти на які вони поширюються не стандартизовані.

Бюро не тільки розробити керівництво або класу ціни, але і допомогти компаніям у підготовці заслуга тарифи для окремих ризиків. На додаток до прийняття без медичного ціни страхування життя іспит, рейтинг бюро зазвичай керують швидкістю аудиторської кожного щоденного звіту бачити, що правильний коефіцієнт присвоюється ризик, і що окремі форми і схвалень використовуються. Якщо помилка знайдена, то звіт повертається для корекції за контрактом. Іноді, Контрольно-ревізійне управління не залежить від рейтингу бюро.

Регулювання коефіцієнти витрат була зроблена в деяких видів страхування за курсом рішень організацій. У постраждалий поля страхування, однак, до недавнього часу, Правила, не велась через конференція з придбання та вартості авторський нагляд. Ця конференція була створена в 1922 році, і її складу входили фондових компаній, що ведуть бізнес в Нью-Йорку.

Його юрисдикція поширюється на всі рядки, крім жертв аварії і низька вартість страхування життя. Її правила стосовно до бізнесу, написані цими компаніями-членами на всій території Сполучених Штатів. Ця конференція була створена за наполяганням керуючого Страхування Стоддард Нью-Йорка, який втомився від жорсткої конкуренції, яка існувала серед постраждалого носіїв в той час.

Комісар наполягає, що компанії вживають певних заходів для поліпшення ситуації. Правилами, прийнятими на конференції були затверджені комісаром, та їх органів отримали його підтримку, а також підтримку комісарам і в ряді інших держав. Якщо наглядовий орган держави не допомогти в за виконанням цих норм, їх виконання було залишено на самих компаній. Звичайно, були допущені порушення.

Конкуренція з боку nonconference компаній в деяких випадках ускладнює конференції компанії по струнці. В основному, правила були розроблені, щоб обмежити винагороди агента до значення послуг. Це називається для фіксації плати кожного класу виробників, крайності буття місцевих агентів і брокерів, на одному кінці, і спільні кошти, з іншого.

Правило також обмежені загальної відсоток премії яких компанія може використовувати у виробництві бізнесу різних класів. Остаточне постанову обмежило кількість і розташування приймальних комісій агентами понад базової вартості придбання (яка заплатила місцевих агентів).

Коли різні види страхування життя стало підпадати під дію федерального антимонопольного законодавства у зв’язку з рішенням у разі Південно-Східної асоціації андеррайтерів, фіксація внутрішньогрупових комісії була припинена, хоча немає нічого, щоб запобігти компаній з неофіційно дотримання попередніх угод.

Комісій Страхування від вогню були регулюється спільним діям через андеррайтерів асоціацій, з яких Східно андеррайтери асоціації може бути взятий як приклад (антимонопольне законодавство перешкоджати кооперативної комісії курсоутворення, так що, в принципі, немає ніякої комісії кріплення в будь-якої лінії страхування ). Східна андеррайтери асоціації складається з груп основних фондів по страхуванню від пожежі компаній, які добровільно об’єдналися, щоб виконувати функції в загальних інтересах.