правила автомобільного страхування – Рейтинги та правила автомобільного страхування

Автомобільне страхування правила варіюються від штату до штату. Важливо розуміти правила автомобільного страхування у вашій державі, щоб переконатися, що ви готові, якщо ви потрапили в аварію. Один з перших питань, яке ви повинні задати перспективних страхових компаній є те, що їхній автомобіль страхового рейтингу є. Страхові компанії отримують рейтинг на основі їх фінансового становища. Метою авто страхування, щоб запобігти вас від необхідності виплатити велику суму грошей, якщо ви потрапили в аварію – будь ви на вині чи ні. Якщо страхова компанія приймає-ваші премії, але не мають коштів або бажання платити зі свого заяви, ви будете перебувати в трохи кращій формі, ніж якщо б у вас не було ніякого освітлення взагалі.

Автомобільне страхування рейтинги, як правило, доступні через страхування Вашої держави комісія, державна установа, яка здійснює нагляд за страховиками. Інші способи визначення рейтингу компанії є, задаючи безпосередньо в компанію, або попросити вашого агента або брокера.
Якщо ви впевнені, що ви маєте справу з матеріально відповідальних компанії, ви готові купити. Важливо зрозуміти різні правила автомобільного страхування так, щоб вам придбати охоплення, який найкращим чином відповідає вашим потребам. Дотримуючись правил у вашому штаті ви можете бути впевнені, що ви захищені. Автомобільне страхування захищає Вас одним із таких способів:

1. , Якщо Ваш автомобіль пошкоджений або вкрадений.

2. Охоплення свої фінансові зобов’язання, якщо інші отримують травми або їх майно пошкоджено в результаті дій з вашого боку.

3. Покриття витрат на медичне обслуговування для вас або інших, якщо ви потрапили в аварію.

Розуміння цих різних типів покриття гарантує, що Ви застраховані в будь-якому випадку. Як тільки Ви купили політики, яка найкращим чином відповідає вашим потребам, важливо, щоб задовольнити ваші частини угоди з компанією-емітентом. Якщо ви потрапили в аварію, важливо, що ви звернетеся до страховика негайно. Автомобільні правила відповідальності страхової звітності варіюються від штату до штату, але основні правила ті ж. Якщо ви потрапили в автомобільну аварію, чи вірите ви, що ви перебуваєте у вині чи ні, є кілька речей, які ви повинні зробити:

• Якщо ніхто не отримав травму, рухатися в бік дороги. Це знижує ризик вторинних аварій.

• Зателефонуйте 911 або місцевої поліції. Правила, що стосуються подачі в поліцію відрізняються, але зазвичай, якщо пошкодження або автомобіля перевищує $ 250, ви повинні подати в поліцію. Це ніколи не завадить мати офіційний документ аварії незалежно.

• Обмін інформацією страхування з іншого боку. Чи вірите ви, що ви перебуваєте у вині чи ні, ви повинні обмінюватися інформацією. Страховик подальшої діяльності і, за допомогою доповіді поліції і заяв від усіх учасників, визначити несправність і домовитися про врегулювання.

Правила автомобільного страхування відрізняються від штату до штату і компанії до компанії, але, якщо ви розумієте різні типи покриття доступні, і слідувати принципам, викладеним у вашій компанії в разі аварії, ви не будете мати ніяких проблем з подачею або прийомом претензії.