правила Техас медичного страхування

Існують різні види законів у Техасі, які мають відношення до питання про страхування. Справді, з Техас медичного страхування, охоплення альтернатив, також доступні. Там немає конкретного медичного страхування закони, що регулюють доступність або витрат, медичних страхових полісів можуть понести. Це причина, чому постачальники Техас медичного страхування повинні дотримуватися кількох правил і положень, які просто необхідні для політики.

Медичні умови, пов’язані з інвалідністю: правила Техасі не дозволяють використовувати інвалідності людини, щоб бути єдиною причиною незгоди або зарядки більшої премії за страхування. Він не застосовується у разі, якщо страховик відбувається, щоб показати, що їх інвалідність, швидше за все, збільшить шанси на подачу претензій. У разі, якщо раніше існуючий заборона діє в страховому Техас, вона повинна бути рівною мірою застосовуватися до тих, хто належить до плану страхової групи, в тому числі медичних планів, які пропонує роботодавець.

Плани покриття для літніх людей: відповідно до законів страхування в Техасі, там не так багато законів, що стосуються покриття для пенсіонерів. Ті, хто у віці між 50 і 64 може бути важко, щоб отримати страховку в державі, хоча ваш роботодавець може охоплювати вас. У разі, якщо є групи або сім’ї на основі страхового поліса, правила, однаковою мірою застосовні для всіх членів групи, незалежно від їх статусу або медичне здоров’я. Правила також застосовні для інших планів групи, як у професійної організації або профспілки.

Криті діти? Чіп або програму страхування дітей є страховий план доступна не тільки в Техасі, але і в інших державах. У федеральних і державних основі ініціативи, для сімей та осіб, які не мають право на Medicaid, оскільки вони є шляхом вище федерального рівня бідності. Якщо сім’я є учасником федеральної програми, вони зобов’язані заплатити невелику суму для покриття дітей, якщо діти мають бути включені в план. Крім того, щороку, необхідно для подання повторної заявки для плану.

Безробітні Покриття фізичних осіб: як безробітного особа, ви можете вести з групою ваших попередніх роботодавців план медичного страхування в Техасі. Відповідно до законів держави, а також параметри плану продовженні COBRA, а останнім часом безробітний, ви можете продовжити з охопленням плану. Закони держави, а також, що нації вимагають, щоб роботодавець зобов’язаний надавати необхідну інформацію про право осіб продовжувати розміру покриття страховки, і це рішення має бути прийнято протягом 60 днів безробіття.

Texas ризику Басейн: Програма здоров’я басейн доступний для жителів, які не можуть отримати індивідуальне страхування у зв’язку з їх станом здоров’я. Вони повинні відповідати певним критеріям для кваліфікації для басейну, як і відмова від інших видів програм медичного страхування. Крім того, вони не в змозі знайти страхування у зв’язку з вже існуючого стану здоров’я.